0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından

Kızlar merhabalar bebeğim ilk başta sleppy kullandı küçük ince oldugu için sızdırdı sizdirinca değiştirdik Molfix kullanmaya başladık o da fiyat olarak zorlamaya başladı 

Şimdilerde baby turco duyuyorum hep fiyat olarak kalite olarak nasıl acaba bir de bebeğim biraz pişik olmuş sanki kızarmış poposu bez değişikliğinden olabilir mi acaba

17 Cevaplar

0 oy
(1,217 puan) tarafından
Canm valla tüm bezler pişik yapıyor bebek bu cildi hassas ne kullansanda pişik yapan bez değil çişdir sürekli değiştir ve elinden geldiğince yıka 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz de almakta biraz zorlaniyoruz ama molfixin normal paketi bile pisik yapti pure soft kullaniyoruz
0 oy
(4,586 puan) tarafından
Soffio kullanıyorum. A101'de. Soffio Pure Touch çıktı o da güzel bence. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bimden alıyorum çok memnunum
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Baby turco'yu kullanıyorum uzun zman oldu ben beğendim sizidrma yapmıyor sleppy gibi 

Sadece hiç bir markette satışı yok internet üzerinden alıyoruz çoklu paket Trendyol veya Hepsiburada çok avantajlı geliyor valla 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Sleppy den de memnundum ama fiyatı biraz daha uygun diye baby turcoyu denedim gayet güzel bir bez şuan onu kullanıyorum bebeğime.
0 oy
(545 puan) tarafından
Migrosun bezini deneyebilirsin canım burda çok beğeniliyor kullanılanlar tarafından bende ondan aldım henüz kullanmadım ama bebeğim doğunca inşallah bende memnun kalırım 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ben gece uyku saati uzun olduğu için Prima gündüz de minies kullanıyorum memnunum Molfix denedim sleepy denedim bim in bezi denedim kızarıklık yaptı.
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Bebem natüral çok güzel onu tavsiye ederim bende sleppy kullandım ama hem sizdiriyor hemde küçük geliyor 
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben bu aralar BİM'in bezini alıyorum fiyatta iyi kendide güzel bez ıslak mendil den oluyo genelde pişik 
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Canbebe çok ben çok memmunum fiyatida çok iyi
0 oy
(592 puan) tarafından
Sleppy yenidogan almistim bebegimi pisik yapti şuan komili kullaniyorum hem ince hemde hic taşma yapmıyor fiyatıda uygun
0 oy
(1,414 puan) tarafından

EVY BABY EVY BABY EVY BABY EVY BABY EVY BABY EVY BABY EVY BABY EVY BABY 

Başka bez tanımam :)

0 oy
(1,676 puan) tarafından
Maddi sıkıntın yoksa kesinlikle Prima. Sleepy bizde sızdırdı, minies vardı Migros markası o güzel birde bim in markası. Bir yıl gibi bir süre bim kullandık çok memnundum 
0 oy
tarafından
Sleppy 

Molfix 

Baby mee 

Denedim yok hiç biri iyi gelmedi 

Prima candır primaya döndüm evet pahalı ama canı sağolsun
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Islak mendil alerji yapmış olabilir yıkayıp kullan

Önlem almada ne alırsan al canım 
0 oy
tarafından
Baby turco kullanıyorum çok memnunum ne sızdırma ne pişik ne koku hiçbir şey yok 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 142 göst.
7 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
2 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

380,465 soru

11,391,408 cevap

34,899 kullanıcı

...