0 oy
508 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
7 günlük bir bebeğim var sütüm yetersiz mama kullanmak istemiyorum bı fikri olan yaza bilirnmi 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aç kalırsa sarilik olur besle
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından

Daha gelir sütün emzirdikçe süt üretir hastane tipi sağma makiması kirala cidden işe yarıyo mama yerine de verebileceğin hiçbir şey yok pirinç unu inek sütü aman sakın uzak dur mama zehir değil anne sütüne içerik olarak en yakın hipp mama tavsiye ederim gaz da yapmıyor doktorumuz da önermişti

Bende ilk başta emsin diye mama vermedim doymadıkça ağladı yavrum kilo kaybetti o yüzden gerektiğinde vermek gerikiyor 19 aylık oldu hala mama veriyorum sağlıklı çok şükür 
0 oy
(392 puan) tarafından
Benimde ilk 3 gün yetersizdi hurmayı zemzemle ezip suyunu içirmiştim. Günde 1 damlada pekmez veriyorum. Sarılığını bile düşürmüştü cnm. Annelerimiz bizlerede yedirmişler sıvılardan bence çokta abartmadan bir iki damla verebiliriz. 
(392 puan) tarafından
Geçen hafta doğurdum bu arada. Sıçak ballı süt iç sık sık. Çok faydası oluyo süt gelmesine
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Rezene iç süt yapar bulgur pilavı ye su iç bol bol süt. Yapar benim açlıktan kesildi sütum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yani sütün yok mama vermiyor sun ne vermeyi düşünüyorsun bu bebeğe aç mı bıraktın doğduğundan beri anlamadım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 209 göst.
0 oy
2 cevap 90 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.

380,152 soru