0 oy
174 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar güzel bir kısır tarifi verirmisiniz ilk defa yapicam internetten tutturamiyirum neyi ne kadar Aticam 

5 Cevaplar

0 oy
(868 puan) tarafından
Deryayi bekliyoruz :) Ben dün onun tarifini yaptım çok güzel oldu artık hep oyle yapicam
(860 puan) tarafından
Derya kim kız
(868 puan) tarafından
Hiram Arasim
(66 puan) tarafından
Kesinlikle şiddetle bu tarifi denemenizi söylüyorum ne zaman yapsam bı kasjk bile kalmaz
Öncelikle bulgur üzerine tuz ve limon tuzu koyup kaynar suda bekletin. 2 kişi için 1 çay bardagi ölçüm benim
Ardından yeşil soğan kuru soğan maydanoz kara lahana havuç salatalik marul bunları güzelce kıyın havuç rende olacak domates tavsiye etmiyorum sulanıyor ve gerksiz bence
Neyse tavaya sıvı yag alın hafiften kızınca salça ekleyin baharatları ben karabiber pul biber nane kekik tuz atıyorum kavurun güzelce
Ardından bulguruna dökün salçayı güzelce yedirin sonra diğer malzemelerle harmanlayın şimdi bile canım çekti çok güzel oluyor
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Derya buraya yumruk havaya☺☺☺
(860 puan) tarafından
Ahsga
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kisırın bulgurunu islatmadan yapıyorum ben
Tencere yağ koyuyom bir buçuk yemek k.salca iyce kavuruyo 1.5 su b.ince bulguruda koyup iyce yediriyom 1.5 su b.su koyup altını kapatıyom 20 dinlenmeye birak o dinlenirken yeşilliklerin doğra bir yandan yeşil soha kıvırcık maydonoz olursa taze nane oda yakisiyo. İnce ince dogra dinlenen bulgurla birlestir bır kapta sonra az kimyon birer çay kasigi pul biber karabiber koy tuzunu nar ekşisi limonuda ekledinmi bitti bir yandan çayda koy ohh miss :D 

Deryanın bana verdiği tarif birebir kopyala yapıştır yaptım sana canım ☺️☺️ nefis oluyor 

(1,045 puan) tarafından
Bende bunu bi deniyim değişik bi tarifmiş :)) yarın çayın yanına yapayım bi :)
(3,695 puan) tarafından
Asel  hira  rica ederim canım
Muslumananne  gerçekten çok lezzetli oluyor hatta şu an canım istedi ama midem yanıyor yersem kötü olucam ama yine de yapasım var valla çok kararsızım  :))
tarafından
Ben dw böyle yapıyprum çok güzel oluyo. Mor lahana da yakışıyor
(34 puan) tarafından
Canm sıcak sumu
(3,695 puan) tarafından
Ben ılık katıyorum canım
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Le le diryaaaa

0 oy
tarafından
Deroş gel şekerim 
tarafından
Ayyy uyudu şükür babasiyla kudurdu kudurdu yorgun düştü
tarafından
Bizim babamız henüz gelemedi kızım yenik düştü uykuya ve uyudu :) esra bi görsen bAbaya o kadR düşkünki gördüğü gbi çıldırıyo :)
tarafından
Ya sorma gözde bak geçen babasini öptü kokladı kendi yanağını uzattı öptürdü bende yaklaştım anneye öpücük dedim eliyle itti git git dedi babasına sarıldı sıpa eşim 4 buçuk gibi geliyor koşuyor kapıya resmen
tarafından
Kurban olurm onlara ya bütün gün  bizimleler özlüyolar demekki , benm eşimin kendi iş geri o yüzden hiç belli olmuyo canm kaçta geldiği allah yardımcıları olsun eşlerimizinde
tarafından
Aminnn hoşuma gidiyor böyle olmaları hamd olsun ki iyi adamlar düşkünler evlatlarına

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 204 göst.
5 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EslemSerra (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 216 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
28 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
29 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,413 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...