0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Yaklaşık 20 gün oluyor tuvalet eğitimi vereli. Maşallah hiç kaçırmazdi. Nas diyim gece en fazla bir kez kaçırdı gündüz de nadiren diyim. Ama bugün gün boyu çişinin yarısını çamaşırına yarısını tuvalete yaptı. Yargılamanın lütfen ama çok sinirlendim çünkü bunu bilinçli yapıyor ve güzel dille uyarıyorum dinlemiyor kızıyorum yine dinlemiyor takmıyor. Ne yapacağımı bilemez haldeyim. Biz nerdeyse 4--5 günde tamamen halletmistik. Noldu bı anda böyle kızıma hiç anlamadım. Başına gelen var mı ne gibi yol izlediniz?:'(

Artık kafama ağrılar giriyir

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Üşütmüş olabilir kuzum  ayağını sicak tut çocuğun 
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım çok sagol
(2,545 puan) tarafından
Aynen mevsim geçisleri üşütüyor herkes salgın var
(4,285 puan) tarafından
Aynisini yazacaktim beli acik olmasın bide kuzum ♥️
(2,545 puan) tarafından
Evet bir sıcak bir soğuk napcamızı şaşırdık giydir çıkart ama öksürük basladı bizdede patikleri de giydirmeye başladım. Doktorda şurup verdi
(5,323 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim kızlar ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Yanlış yol izliyorsunuz cnm kaç yaş şuan istiyormu kendisi cişi biliyormu
(5,323 puan) tarafından
Kendisi biliyor cisi artık halletmistik. Bı an da bugün yapmaya başladı bunu ve moralim çok bozuldu 28 aylik
(1,243 puan) tarafından
Cnm kafasında oturtmamis demekki ilgilen kızma bir kaç gün ertele pes etme tekrar dene ama yorulmuş olabilir ilgi istiyor olabilir
(5,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Tutamiyor olabilir bazen bizde yatisene kadar bırakıyor az 

Bizde akşam yapmıyorduk ama bu ikidir gece uyanıyor altı ıslanmış elbiseleriyle yani bu şekilde olacak kızma 
(5,323 puan) tarafından
Gece ben geç yatarım yatmadan bı daha tuvalete götürüyorum ona rağmen yapıyor hadi gece neyse uyuyor normal dedim. Ama gündüz her cisinde yaptı ondan morkm bozuldu
(15,610 puan) tarafından
Şöyle yaomamasi gerektiğini anlat pis kokarskn bak pis oldj elbiselerin de o bı sure sonra anlar hatta kız ama hani şiddetli değil yumuşak da olmaz
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(15,610 puan) tarafından
Rica ederim sabır işi gerçekten ama anlamaz demeyin inan herşeyi anliyolar
(5,323 puan) tarafından
Eşek sipasi dinlemiyor beni anlatmaya çalışıyorum o zaman çıldırıyorum :D
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Benimkide oyle yapiyordu. Ben dikkat ettim benle yalnizken değil babasi evdeyken yapiyordu. Niye böyle yapiyorsun kizim dedim. Babam benimle ilgilensin diye dedi. Babasi daha fazla ilgilenince yapmayi birakti. 
(4,758 puan) tarafından
Ay kız deme benim 25 günlük bebeğim var belki benim kıızm ilgi istediği için bu aralar oda ıslatıyor kendini
(5,323 puan) tarafından
Evde başka bı değişen şey olmadı ki. O yüzden çok şaşırdım inan
(13,806 puan) tarafından
Vallahi benimki öyle yapiyordu. Tuvalete gidince soruyordum . Sessizce söylüyordu birde babam duymasin diyordu. Ilgi için herşeyi yapiyorlar.
Canim belki senin farketmediğin bişey oldu. Çocuklar bizden daha akillilar. Eşim telefonla fazla uğraşsa kizim hemen küsüyor , sen telefonu çok seviyorsun diyor.  Telefondan bile kislaniyorlar anne babalarini.
(4,758 puan) tarafından
Vala haklı olabilirsin kuzum
(5,323 puan) tarafından
Haklısın canım onlar daha hassas
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Soguk olmus ola bilir ayaklarini sicak tut.ve su miktarini yaza oranla azalt .benim kizimda son bahar geldimi camasirina kaciriyordu .kacirdigi icinde izur diliyordu 3 yasinda gecen senede ayni sey olmusdu nerdeyse qisa kadar devam etdi.

Akrabam su miktarini azalt havalarda sogudu artik .

Azaltdikdan sonra yapmiyor artik. Havalarda sogudu  yazdaki gibi fazla siya ihtiyac duymuyorlar 240 ml veriyordumsa 150.120 veriyorum  artik .
(5,323 puan) tarafından
Suyu ne zaman isterse veriyorum. Günde 1 litreden fazla içiyor belki suyu. Ama noldu bı anda anlamış değilim
(3,853 puan) tarafından
Soguk olmus  sicak tutmaya calis
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Canım benim kızımın da 4 ay oldu her defasında söylüyordu çok şükür kaç gündür arada oda kaçırıyor hava soğuk üşüyor bence soğuktan olabilir üşeniyor olablir yada üşütmüş idrar sorunu olablir 
(4,758 puan) tarafından
Vala olabilir kuzum bu yıl daha almadım geçen yılki olur mu bilmem deneyeyim
(5,323 puan) tarafından
Benim elimde vardı kuzum biri vermişti bı denerjm
(4,758 puan) tarafından
Dene kuzum bende bakayım geçen seneki olur mu
(5,323 puan) tarafından
Belki olur kuzum artık daha yavaş büyüyorlar
(4,758 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
(818 puan) tarafından
Ayaklarini sicak tut cnm üsutmus olabilir 
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(818 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
tarafından
Usutmustur canım belkide farkına varmıyordur altına yaptığının sinirlenme daha çok küçük yavrucuk alışacak zamanla bebim 6 yaşında ki kızım bile üşüyünce kaçırıyor altına çok normal böyle şeyler 
(5,323 puan) tarafından
Üst üste yapıyor farkında bunun hatta oyun oynuyorduk akşam çiş yaparken orasını tuttu ama hala soylemiyor yaptigini
tarafından
Daha küçük canım alışacak zamanla bazen zor geliyo tuvalete gitmek düşünsene seninde altın senelerce bağlı dursa sende bezden çıkınca afallarsın bi altına falan yaparsın ") habire habire tuvalete gitmek zor gelir ") oda zamanla alışacak mesanesini kontrol etmeye tuvalete gitmeye falan evet çok yorulup bunalıyoruz seni de anlıyorum ama bu kadar kızıp sinirlenip kendine etme boşuna üzersin tatlı canını emin ol
(5,323 puan) tarafından
Çok çok haklısın hiç sabırlı bir insan değilim ne yazikki bu durumdan şikayetçiyim ama elden gelmiyor içten gelen bişey. Üzülüyorum o kadar emek verdik niye böyle oluyor diye
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Çok küçük daha zaman ver altı yedi yaşına kadar bile oyuna vs dalıp iseyebilir biz bile yetişmesek kaçırıriz
(5,323 puan) tarafından
Orası öyle ama her cisinde öyle oldu o yüzden moralim bozuldu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 222 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 186 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nesliiebrar (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı