0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim 453 tl geldi 23-24 gündür en düşükte yanıyo. Eşim eski fatura da vardır belki dedi ama hiç öyle bişey yazmıyo altında eski tutar felan diye. Eğer gerçekten 23-24 günde böyle geldiyse demekki kış boyu 500-600 olucak....... Aslında havanın güzel olduğu günler oldu ama kapatıp açınca daha cok gelir diye kapatıp acmadım. Siz kapatıp açıyomusunuz hiç fazla geliyo mu yoksa sorun olmuyo kârlı mı oluyosunuz? 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok fazla değil mi ? Bir sıkıntı var bence. 
tarafından
Yani bide ennn düşük ayardaydı. Eşimde inanamadı. 3 hafta felan burda değildik o ara eski fatura geldi de kayıp felan mı oldu acaba sonra ikisi bir böyle fazla oldu anlamadım. Eski tutar da yok anlayamadım
tarafından
Biz şu 10-15 gündür sadece akşamları düşük ayarda çalıştırıyoruz. Henüz gelmedi. Ama fazla geleceğini sanmıyorum. Sizin termostat filan var mı ? Petek havaları alındı mı ? Bu kadar yüksek gelmesi bana tuhaf geldi. Bir hata vardir
tarafından
Petek havasini bilmiyorum olmadi oyle bisey kombi var sadece
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açmadım daha canım kapatıp açmak daha çok yakıyor 
tarafından
Burası soğuktu baya ya bide öksürük felan başlamıştı oğlumdan herhalde çocuklardan kaptı ama ev de soğuk olmasin diye yaktim mecbur
tarafından
Haklısın canım soğuk değil Daha burası Kasım başı gibi açarım bende kızımdan kıymetli degil
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yatarken açıyorum sabah kapatıyorum daha gelmedi fatura ama size gerçekten çok gelmiş 
tarafından
Dimi. Esimde oyle diyo iki faturadir belki dedi gerci oncesinde hic yakmamistik sadece tupte ne kullaniyosak oydu ay bilemedim valla
0 oy
tarafından
Geçen ay 130 geldi hergün yanmadı bu ay gelmedi
0 oy
tarafından
Yenimi taşındınız canm saat parası felan oluyo yeni taşınıldığonda ondan sordm 
tarafından
Noo beybi saat parasi yoktur yeni tasindik ammaaa saati ustumuze almadik
tarafından
Abonelik parası olabilirmi canm bilemedmki çok fazla gelmiş
0 oy
(940 puan) tarafından
En dusukde 2 hafta yaktim 200 geldi canim
tarafından
Bende 3 hafta yakmisim iste ne kadar fazla fark var
0 oy
(818 puan) tarafından
Daha acmadik cnm biz ama size çok gelmis kişin yaksan bu kadar gelmez itiraz et
tarafından
Esime bi soyliyim arasin sorsun olmazsa ama bi yandan da ocaktan beri 8 kere felan zam gelmis dogalgaza diyolar oyleyse normaldir herhalde
(818 puan) tarafından
Kız tamam geldi de  3 hafta en dusukte yakmakla bu kadar gelmemesi lazim
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Her ilin kendine ait doğalgaz küp fiyatı farklı oluyor kimisi 2 liradan kimisi 4 liradan kullanıyor. 

Zam vs geldi sıcak su duş için Ocak vs kullanıyorsanız bunların gelmesi bence normal .
0 oy
tarafından

Soba yakıyoruz:) yılda 6 bin ödüyoruz kömür alıyoruz odun da zaten kendi ağaçlarımız var :)

tarafından
İyiyim derya sağol 1 hafta oldu ama.baslardaki gibi değilim daha sakinim alışmaya çalışıyorum geride 2 bebem daha var mecbur
tarafından
Aminn sağol canım ❤️
(5,376 puan) tarafından
İlknurum noldu hayrdr bşy mi oldu
tarafından
Evet kuzum ne yazikki:(
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bana 70tl geldi çok diyorum
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Gelir canim sasirmam cunku cok zam gelmis herseye bana 75 gelen elektrik 180 geldi yani ki aksam isik yakmam bir tv baska birsey yok dogakgazda kisin daha pahali oluyor 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bize de 15 gün geceleri 15 gün de tam sayılır 200 geldi daha fazla bekliyordum ama 
0 oy
tarafından

1 aydır yakıyorum bakalım ne gelecek :) mecbur yakıcaz soğuk çünkü cimrilik edip hasta edemem çocukları valla.

Açıp kapatmak çok zarar faturaya 2 katı gelir çünkü ısınan havayı soğutup tekrar soğuyan havayı ısıtmak sencede çok yakmazmı bizim hep 35 de epey sıcak 
tarafından
Bizde en dusuk 40 derece var onda acik valla ama evin ici kac derece bilmiyorum kirilmisti derecemiz
0 oy
tarafından
Canim bize 250 TL geldi 

1 aylık 45 de yaniuor. 
tarafından
İstanbuldayım canim .
Kombim markasi daıkın
tarafından
Ay valla anlayamadim neden bu kadar cok geldigini. Esime soylucem olmazsa gelecek ayda boyle olursa getirsin birini gostersin boyle olmaz yani bosuna o kadar para mi verilir
tarafından
Bazi kombiler fazla yakıyor annemle aynı yerdeyiz . Onlar evde 2 kişiler kış aylarında farklı ödüyoruz bana az gelir ona çok eca  kombisi eski tip
Onunda etkisi olabilir diyoruz
tarafından
Eca imiş bizimki de şimdi baktım. Proteus plus yaziyo uzerinde eski tip mi yeni tip mi bilmiyorum
tarafından
Çok anlamam canim ama gelecek ayda kontrol.edin olmadı bir servis cagirirp baktirirsiniz .
0 oy
(4,698 puan) tarafından
35 te yaktım 90 TL geldi canım 
0 oy
(2,203 puan) tarafından
15 gune 178 geldi bende sok oldum herseye zam zam zam bu millet acliktan ölucek hirsizlik artiyo git gide ac milletimiz.Suriyeliler doysunn bedava komurle kirayla .
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Canım valla gündüzleri açmıyorum akşam katanlik olunca açarım sabah kalkınca kapariz da daha gelemdi fatura bakalım 
0 oy
tarafından
Bize 127 tl gelmis ama cok yakmadim ben gunduzleri kapatip geceleri açıyorum 
0 oy
tarafından
Gece açıp sabah kapatıyoruz gündüz ev guneş  alınca sıcak oluyor doğalgazda açık olunca çok çok sıcak oluyor ama akşamlari mecbur açıyoruz malum çocuk var.. 230 geldi bizim
0 oy
(749 puan) tarafından
Ne çabuk açtın biz. Açmadım bile
tarafından
Soguktu burasi sariyer ormanin dibi serin oldu baya actim bu ara sicak oldu havalar ama kapatmadim bidaha ac kapa yapinca cok gelir diye

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 389 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 493 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Umudunuyitirme (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 328 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 468 göst.