0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar aguline gaz surubu kullaniyorum 1.25 ml verdim bugun 3 defa ama simdide karni cok şis gene gazdan biraz masajla cikarttirdim ama halen rahatlamadi dun gece 4tten beri cok huzursuz dogru duzgun uyumadi bir defa biogasini verdim bide makatta catlak var ondanda zorlaniyor 17 gunluk az daha aguline versemmi bitkisel şurup zaten ama emin olamadim bide kizlar artik bu surupta fayda etmiyor etkili buldugunuz faydasini gordugunuz gaz damlasi varmi?

5 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bilen yokmu kizlar
(9 puan) tarafından
Ben kızım da sadece yıldız anason da fayda gördüm denemediğim şurup ilaç damla vs aklına ne gelirse artık hiç bişey kalmadı kolik bir bebekti en son yıldız anason duydum 1 çay bardağı kaynamış suya 2 yada 3btane atıp demlendirdim 3 çay kaşığı verdim 1 aylıktı doktor ile de görüşmüştüm imkanın varsa bi dene istersen umarım şifası olur.
Çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun .

Kimyonlu  rezene çayı alabilirsiniz bebeğiniz için etki edecektir sizde için sütünü geçsin.  Sizin usutmeniz  yedikleriniz hep bebeğe geçiyor buna dikkat edin . 

Gaz damlası çok çeşit var dr tanışın  Veya eczacınıza  her bebekde  her gaz damlası ise yaramiyor 

Metsil gaz damlası 
Zinco gaz damlası 
Sam simplex 
Biogaia 
Nurse harvey's gibi
(3,099 puan) tarafından
Doktora yazcaktimda canim gec oldugu icin yazamadim ya yarin bi sorcam gecen muayenedede demisti etkili olmazsa degistirelim diye makattaki catlaktan kakasini yaparken bile zorlaniyo
tarafından
Evet dr önerisi ile almanız daha doğru olur . Makattaki.catlak için krem verdi ise düzenli kullanın.  Rabbım acil şifa versin meleginize ♥︎
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim amin❤
0 oy
tarafından
Kaka yapma durumu nasil
tarafından
Bebeğim kuvezde iken hemşireler kaka yapamayan bebeklerin sütüne yada mamasina zeytin yağı koyuyordu bende eve gelince yaptım çok faydasını gördüm canım dene istersen
(3,099 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol❤
(1,284 puan) tarafından
Eslemin annesi bebegin ne kadarlık ve hangi kremleei kullanıyorsun catlak için? Benimde bebegime dr gecen hafta makatta catlak olusmus dedi 10 gundur kaka yapmıyordu dun lavman yaptim mecburen rahatladi hize sadece hametan verdi ::/
(3,099 puan) tarafından
Canım bana niveanın kücük mavi kutulu kremi varya onu verdi bende ekstradan kantaron yagi kullaniyorum onuda burda dediler iyilesme oluyormus kantaron yagiyla
(1,284 puan) tarafından
Tm cnm cok tesekkur ederim
0 oy
(603 puan) tarafından
17 gün Gaz için erken değil mi ben mi yanlış biliyorum acaba ? Kızımda maşallah hiç ga sancısı çekmedim. Emzirdikten sonra gak sesini duyana kadar yatırmadım. Sürekli karnıan geldim gittim masaj yaptım sanırım  ondan. 
0 oy
(749 puan) tarafından
Cook az ver aguline çok işe yarıyor ya
(3,099 puan) tarafından
Artik oda etki etmiyor canim bize

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 359 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 144 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Canancakmak (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 212 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,723 cevap

35,160 kullanıcı

...