0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Eltimle aramız limoni neyse ben işe başladım on gün olcak kayınvalidem kızıma bakıyor eltimde çok titiz bişey dökülünce yan gözl bakar çocuğuma bende kayinvalideme sen çıkarsan çik kızımı çıkarma dedim sen çık o uyuyunca dedim  büyük baabane bkar dedim her neyse dolmuslar kaynanama yukarı cikmiyon çocuk sevmeye dye kayinvalidemde demiş ben çocuk bakyom karın pisletince yan gözle bakıyor demiş siz torun ayırımı yapiyonuz demiş kayinvalidemde senin karında çalışsın bakiyim demiş sanırım beni yildirmya çalışıyor calismiymda  diye kayinvalidemde hiç ona uyup moralimi bozamicsm.sende bozma dedi kaynimda bidaha çocuğumu sevemezsiniz dedi zaten eltim evlendiginden beri koca tarafını istemiyor bizide bir barisiyor bir kavga ediyor yani benim kızımı bile kıskanıyor ne gerek var ki bunlara 

9 Cevaplar

0 oy
(4,268 puan) tarafından
Aman kaynanan iyiyse hiç takılma eltine kadın ne güzel bakıyormuş sen işine gidip gelmeye devam et kafana takma kadın açıklama yapmış çocuk döker kızarsın demis öyle demek yerine yok anne neden kızayım sen çık yeterki diyebilirdi sonuçta 
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Evlenince herkesle el olunuyor demekki bi cocuk annesine bu sozleri sarf etsin yazik .kaynannda cikmasin cnm cocuk yanindayken illaki aliuorsun cocugunu isten gelince ondan sonra gidebilir bence 
0 oy
tarafından
Sen kaynanana bak  canm  necar bunda yani  nasıl fesatlıktır bu 
0 oy
tarafından
Ooo valla kaynanan iyi demiş, hiç takma kendi bilirler 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
eltin titiz olabilir o konuda bi şey diyemem , bazı anneler çocuğu evi batırsa hiç bir şey yapmıyor çünkü .

anlayış göstermeleri gereken yerde tavır yapmışlar boş yere 

sana zararı yoksa muhatap olma boşver 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Sen işine bak canım boşver
0 oy
(28,430 puan) tarafından

Bir aile olarak bir birinize sayginiz olmadığı müddetçe bu tür sorunlar hep olur.

Yaşamış görmüş biri olarak söylüyorum herşeyin başı saygı.... Birlikte De toplumda da ailede de.
Herşeyde 

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Eltiler öyle canım istemiyorlar diğer gelini. Benim eltimle kaynımda sürekli kaynanamı doldurup doldurup üzerime saldırtıyorlar. Tabi kaynanamında karaktersiziliğinden kaynaklanıyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 394 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Aydagul (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 374 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Sevii (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 372 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seherl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 457 göst.