0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar 17 gunluk bebegim kolik aguline kullaniyorduk bi fayda etmedi ilk baslarda etki etti gibi ama suan hic bi faydasi olmuyor kizim cok gazli birdw ustune makatta catlak eklenince hic yapamiyor doktoru arayip sorcaktim ama pazar diye ariyamadim ben bu iki damlayida aldirdim siz hangisinden daha memnun kaldiniz ona gorw birine basliycam ve gunde kac defa kac damla kullanmaliyim?

8 Cevaplar

0 oy
(8,975 puan) tarafından
Sab simpleks kullandık fayda etmedi zinco ve metsil dönüşümlü olarak kullandık ikisnin aynı anda o rahatlatıyordu oğlumu
(3,099 puan) tarafından
Suan bunlari aldirdim canim bide bunlari deniyim olmazsa onlarida deniyim
(8,975 puan) tarafından
Zinco bitkisel dediler ve diğerleri kadar da pahalı değil aklında bulunsun ufacık bir damla 80 90 liraydı geçen yıl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nurse hurvays şurubu derim canım damlası degil şurup oğlum kolik bebekti denemediğim damla kalmamışti en güzeli nurse hurvays şurubu geldi 5 ay çektim gaz derdi ben tabi her bebekte aynı damla aynı etki etmez ama şurubu herkeste iyi etki vermiş 15 gün içinde etkisini gösterir hemen göstermez birde hep aynı satte vericeksin
(3,099 puan) tarafından
Suan damlasini aldirdim canim bi deniyim bakalim
0 oy
(119,118 puan) tarafından
nurse harweys kurtardi bizi
(3,099 puan) tarafından
Ilk onu deniyim o zaman canim cok sagol
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım ben zinco ve nurse harveysi dönüsümlü kullandım sabah 8 damla zinco aksam 8 damla nurse harveys verdim ebem tek bi taneyi kullaninca bagisiklik yapiyor iki damla kullan demisti bu sekilde kullandım suan 2 bucuk ayligiz bayadir kullanmiyorum gaz sorunumuz gecti sukur
(3,099 puan) tarafından
Canim zinco degilde sam simplex le donusumlu kullansam olurmuki
(592 puan) tarafından
O da olur kuzum bu damlalar bir sure sonra bagisiklik yaptigi icin tekini kullansan bi sure sonra vucut alisip etki etmemeye basliyacak
0 oy
tarafından
Vaa gazın caresi yok. Nurse harveys kullaniyorum basta iyiydi simdi bebegim hic uyumuyor gazdan patlayacak. Rezene ve kimyon cayi iciyorum oninda faydasi yok. En iyi ilac zaman
tarafından
Yemegini ye canım oyle olmaz sen emziriyorsun.
(3,099 puan) tarafından
Canim nasil yiyim biri ordan aglar biri ordan durmaz 2 yasindaki kizimin yemegini yediriyorum kucuk hemen basliyo ordan aglamaya hele dün sadece ice tea suyla beslendim
tarafından
Allah yardımcın olsun
(3,099 puan) tarafından
Amin canim cumlemize biran once atlatalim şu kolik donemlerini insallah
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(394 puan) tarafından
Siddetle sap simplex öneriyorum
0 oy
tarafından
Aşırı gazlı bi bebekti oğlum nurse relactaz maflor bana mısın demedi