0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Ozellikle yenidogani olanlar. Benim biri 2 yasinda biri 17 gunluk daha yemegimi yiyemiyorum temizligi artik siz dusunun gecen gece bi sakin uyudu yemek yemeyi temizligi bosverdim dusa attim kendimi ona bile o kadar cok ihtiyacim varmiski oyle biri olsada cocuga 1 saat baksa bende yemege temizlige kossam nerde o gunler bide koligimiz var nur topu gibi degmeyin keyfime yani o hesap.. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Iki çocukla temizlik yapmaya ne var kız:)çocuk uyuyunca hemen yemeğini ocağa köy git temizle 
(3,099 puan) tarafından
Uyuyomu onu sor hele kuzum
(1,862 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa çok değişiyor benim ilk cocugumda sekiz ay hiç uyumadım ama yemin ederim hiç uyumadım oda uyumadı evimi pok götürüyordu hep ağlıyordu yemek yiyemiyorum falan ikincide çok iyidimşimdi üçüncü doğurdum bir sekiz yaşında kızım var dört yasinda oğlum var okul du beslenmeydi odevidiydi yemekleriydi banyolarıydı evimin işi bulaşık çamaşır tek başımayım gece uykum iyi ama bebişim gece uyuyir
(3,099 puan) tarafından
Canim seninki gibi ama tam tersi iki yasindaki kizimda bir rahattim ne gaz vardi ne uykusuzluk hatta bir gram sallamadim bile halende sallamam bi kac aydan sonra full gece uyumaya basladi ben kaldirirdim doktor gerek yok artik diyince onuda biraktim halende oyle sabah 10dan asagi yataktan cikmaz 17 gunluk cadımda ablasinin acısını cikartiyor iste
(1,862 puan) tarafından
Büyür büyür doğdu ya büyür hamile kalmaktan kötü değil valla çok zordu hamileliğim aha doğurdum üç aylik bile oldu büyüyo
(3,099 puan) tarafından
Masallah canım ama dedigin gibi zaman su gibi hersey sabır bi bakmisim bitmis bu kolik
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Maşallah çocuklarıma hiç öyle gaz mi rahatsızlık mi cekmedik çok güzel geçti her işime de kosuyordum misafir bile alıyordum vallahi şimdi kızm 4 buçuk oldu oğlum da 28 aylık herşey daha rahat güzel geçiyor darısı sana inşallah Allah yardımcın olsun
(3,099 puan) tarafından
Amin canım insallah ya şu kolikten kurtulsak belki bende bi nebze rahatlarim
0 oy
(169 puan) tarafından
Valla linclerler beni şimdi ama benim oğlum 22 aylık 18 haftalık hamileyim yapamıyorum kendim rahatsızım oğlumda sürekli ilgi oyun kioirdayamiyorum ikinci olunca kendimi hiç düşünemiyorum bile :(
(3,099 puan) tarafından
Niye linclenesin canim kadınız diye herseyi yapabilmek zorunda degilizki hamileyken bende son zamanlar sanci giriyordu bide bacaklarimin agrisindan yapamiyordum canımızdan onemli degil ya bugun olmazsa yarin yine yapilir
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Rabb'im yardımcın olsun işin zor benimde 2 aylık bebeğim var ne uyku uyuyor ne susuyor napacagimi bilmiyorum bazen uyutuyorum bı arkamı dönüyorum bakıyorum ki gözler cin gibi açık bazen oturup ağlıyorum iyi beslenemedigim öğün atlattigim için sütüm az yetmiyor :(

(3,099 puan) tarafından
Benimde ayni canim bugun hele damla damla grldi sütüm sabah emzirdigimle cocuk doymamis nolcak yemek yiyemeyince en son dun oglen yemistim bide bugun oglen yedim yemek yedigim anda sütüm indi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 300 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 398 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sibel1111 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 314 göst.
13 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzummm (132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 460 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Seher yildizi (37 puan) tarafından soruldu

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...