0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar cok merak ettim ya ben dogum yaptimda benim bi eltim var tam elti degilde elti gibi bu 2. Dogumunu bu hastanede yapti beni bir korkuttuki sormayin iste soyle bagirdilar boyle bagirdilar bende ilk kizima hamileydim mecburi kanunide yapmistim neyse 2.  Dogumumu bende esenyurt necmi kadioglunda yaptim ve şok oldum ortam haric sanki ozel hastanrde dogum yapmis gibiydim yaklasimlari cok iyiydi son zaman hemsireden ufak bi azar yedim oda dogumda makasta afedersiniz popomu geri cektigim icindi :D Muhabbet olsun gercekten insanlarin merhametine kalmis bisey devlet hastanesi diye sizi bu kadar korkutmalarina izin vermeyin ilk dogumumda evet burnumdan getirdiler ama o ebe hemsireleri zaten taniyordum ikisi bir araya geldimi cok sıkıntılardı 2. Dogumumda muhabbet ede ede dogum yaptim yani Rabbim her Anneyi Anne adayını merhametli insanlarla karsilastirsin insallah❤

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende devlet hastanesinde yaptım cnm ama benim eğitim ve araştırma güya ama doktor hariç o ebeler bir gün yolda görürsem var ya herhalde gırtlağını yapışırm onların o kadar psikolojimi bozdular ama allah bin kere razı olsn doktorumdan çok iyiydi
(3,099 puan) tarafından
Bende ilk dogumumu egitim arastirmada yaptim canim ayni sekilde benimde psikolojimi bozdular dedjm ya o iki ebe hemsire bir araya geldimi cok sıkıntı diye sansima dogumuma onlar denk gelmisti
tarafından
Hiç sorma cnm Rabbım onların gönlüne göre versin ne diyeym şimdi ikinciyi asla düşünmüyorum diyorum onların sayesinde
(3,099 puan) tarafından
Kendileride kadın guya ama bazılari o kadar acimasizki biz dogumda onlarla kavga ettik bide yani guvenlik falan geldi onlardan bile bi gram cekinmediler
tarafından
Vallahi sorma cnm Rabbım herkesin gönlüne göre versin inşallah
(3,099 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben tahlil için gitmiştim, doktor açıkça doğumda buraya gelmeni tavsiye etmem. Kanuniye gidebilirsin demişti. Orada doğum yapmayı düşünmediğim için neden diye sormadım 
(3,099 puan) tarafından
Ben dogumda gittim bitek dogum basladiktan sonrada ambulansla bile gonderme ihtimalleri yoktu 9 cm acikla gittim cok fazla cekmiyim onlari diye ama sansima iyi ciktilar:D
0 oy
(3,887 puan) tarafından
valla esenyurt devlet hastanesinin onunden bile gecmem kaldi ki dogumu orda yapayim
(3,099 puan) tarafından
Ben mecbur yaptim canim
0 oy
tarafından
Sakin o hastanede dogum yapma cnn 
(3,099 puan) tarafından
Yaptim bile kiz sansima dogumdada servistede cok iyi hemsireler vardi
tarafından
Hayırlı olsun Cnm çok kötü bir hastane
(3,099 puan) tarafından
Evet kalabaligi bakimindan temizlik bakimindan bende begenmiyorum ilk gebeligimde bi doktora gitmistim ilgilenmedikleri icin bidahada gitmedim bi ikinci dogumda gittim
0 oy
tarafından
Bende orda doğum yapmayı düşünüyorum kaç kişilik odada kaldınız kaç gün kaldınız acaba  doğum bölümünü biraz anlatır mısınız  açılma olmayınca suni sancı veriyorlar mı ve ya sezaryan yapıyorlar mı 
(3,099 puan) tarafından
Ama canim senin ilk dogumunmu ilk dogumsa bu hastanw ilk dogumy yapmiyo soylemeyi unutmusum
tarafından
Benim ikinci doğumum olucak inşallah ilkini bağcılar devlet hastanesinde doğurmuştum suyum gelmişti 9 saatte doğurmuştum 5 cm açılmam olmuştu hastaneye gidene kadar  ama bu ikinci gebelikte korkuyorum açılmam olmazsa diye
tarafından
Bugün sıcak  suya oturup banyo yaptım  ve  50 dk da dışarda yürüdüm evdede çömelip kalkıyorum  acaba alaturka tuvalette acilma yapar mı
(3,099 puan) tarafından
Canim onu hic bilmiyorum ama alaturka tuvalete oturur gibi çömelip kalkman bence ise yarar ilk dogumumda ebe çomelmemi soyledi o sekilde ıkınmıştim ama tabi ıkınmak ebe hemsire kontrolunde olmali illaki anlarsin canim dogum sancisi anlasilmiycak bisey degil
tarafından
Anladım  canım sağol  :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 866 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
2 cevap 863 göst.
0 oy
0 cevap 126 göst.