0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından

Kızlar benim herif yurtdışında calışıyo bugun izinli normalde akşama kadar konusuruz sabah basım agrıyo yatcam biraz daha dedi akşama kadar uyudu neyse yarın saat önce tekrar aradı napıyon vs dedi süt sagıyorum bi yandanda büyük çocukla ugrasoyom dedim neyse sen sütü sag ben ablamla annemi arim dedi tmm dedim kapattım az önce tekrar aradı 2 3 dakka ya konuştuk ya konuşmadık başım agrıyo kapatıyom ben dedi az bi atıştık sinirlendim yüzüne kapadım anasıyla bacısıyla 1 saat konuşmuştur nerdeyse bize gelince basım agrıyo zaten canım sıkkın kızım 2 gün oldu ameliyat olalı daha da sinirim bozuldu aglamamak için zor tutuyom kendimi cok alınganlaştım bu ara niyeyse ota b,o,k a aglıyasım geliyo :'(

5 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
kiz o kadar alingan olma gecede senle konusur
(1,101 puan) tarafından
Yüzüne kapatınca almıştır o mesajı daha arayacagını sanmıyorum agzına ediceğimi bilir ararsa
-Reklam-
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Alingan olduğun için herhalde buna takıldı kafan 
(1,101 puan) tarafından
Hem alınganlık hemde kaynanama gıcıgım biraz tahammül edemiyor karıya
0 oy
tarafından
Off ya yurtdışı da zor dur simdi
(1,101 puan) tarafından
Hemde cok zor cok bunaldı iyice bırakmayı düşünüyo artık cok uzun zamandır yurtdışında calısıyor
tarafından
Allah yardımcıniz olsun
0 oy
(163 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ne ameliyatı oldu bebiş 
(1,101 puan) tarafından
Sağol canım bagırsaklarında sıkıntısı vardı 3cü ameliyatı bu inşallah sonuncu olmuşturda 4cüye gerek kalmaz
(163 puan) tarafından
Ayyyy inşallah inşallah Allah şifa versin kıyamam bebekler böyle şeyler yaşamasın
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım cok zor 31 haftada doğum yaptım üstüne 3 ameliyat gecirdi bende cok yıprandım haliyle hiç bişey hevesim kalmadı oğlum üzülmesin diye kardeşimle oğluma sebeklik yapıyoruz guluyoruz ama içimi acıtıyo kızım orda yatarken gulup eğlenmek
(163 puan) tarafından
Ayyy canım benim vallaha çok zor bir durum Allah seni feraha kavuştursun evlat öyle bir şey ki Allah yardımcın olsun şifa versin inşallah
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallah
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yorgunluk tek başına mücadele çocuklar la uğraşma ameliyat oldu diye üzüntü 

Ve senle 2 dk konusup baş agriyo diye ailesi ile konuşunca tabiki kendini değersiz yanlız hisedip ağlamış olman çok normal ama sen bir annesin kimse için sıkma canını kalk kahve yap otur iç  
(1,101 puan) tarafından
Aynen öyle canım 2 ay oldu hemen hemen doğum yapalı 31 haftada erken doğum yaptım 2 aydır yoğun bakımda bebeğim ve sadece 6 kere gördüm 2 kere dokunabildim kucagıma bile alamadım kuzumu gerci o hiç göremedi sadece resimlerini gördü hastane sagolsun atıyo haftada bi bana bende ona atıyorum ama bu ara cok ilgisizmiş gbi hissediyorum yalnız hissediyorum ne kadar ailemin yanında olsamda gülüp egleniyoruz oğlumla kardesimle falan ama aklımda hep kızımda mutlu olamıyorum canım yanıyo gülüp eglenince
(12,777 puan) tarafından
Çok iyi anladım kuzum gelip geçecek ins  sabret
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 278 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 479 göst.
20 saat önce Aile kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 788 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 568 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,204 soru

11,382,912 cevap

34,882 kullanıcı