0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (915 puan) tarafından
Kızlar aşı oldum sol kolumdan o kadar agardi ki 3 gün  bebeğimi  hep sağ taraftan  emzirdim şimdi sol taraftan  emdirmeye çalışınca sadece  ağzında tutuyo  bana bakıp gülüyo  ama sağ tarafa alınca emiyo solu sağıyorum  sütüm  gitmesin diye de bazen unutuyorum  sagmayi gece yatarken uyku sersemiykenbsola dayiyorum  öle kandırıyorum  ama ondan cok sut gelmiyo  o yüzden  sağa gene almak zorunda kalıyorum göğüsümun biri  küçük  biri ondan biraz büyük  oldu  ay ne yapsam bilemedim  

6 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Oluyo canım benim oğlan hep tek göğüs emdi 18 aylikti memeyi bıraktı sütün  yetiyo doyuyosa  tek göğüste yeter merak etme ama evet benimde bi göğsüm  küçük biri büyük kaldı 
(915 puan) tarafından
Yetiyo  maşallah ta ne bileyim  garibime  gidiyo nedeni ne
(1,207 puan) tarafından
Ya benim bi göğüs  ucum otekinden  ufakti cocuk tutamiyodu  hani kavrayamiyodu  ama seninki alışkanlık etmiş heralde  demişsin ya kolum ağrıyordu   otekinden emzirdim diye ona alışmış demekki
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Canim benim.oglumda 3 ayliktan sonra hep sag gogsumu emdi suan 10 aylik yine tek gogus emiyor sol.gogsumu hep sktm sagdim zaten artik yemekte yiyor ama sorun yani tek gogus:(sol.gogsumu ne yaptuysam emmedi uykuda bile verdim istemedi boyutlari ayni ama nuh diyo peygamber demiyor
(915 puan) tarafından
Allahtan sütüm  yetiyo  ama göğüsümun biri 85 se diğeri  90 oldu  emmiycekte  belli zaten  belki  bir umuttur dedim bilen yaşayan varsa diye
0 oy
(592 puan) tarafından
Bende bi ara gogus yarasi cekfigimden sol göğsümü veremiyordum  bi kac gun veremedim diger tarafi emiyordu hep koltuk altı pozisyonunda emzirdim öyle yapınca diger tarafi tutmus gibi hissedip emiyordu bir dene istersen
(915 puan) tarafından
Ben yatar pozisyonda emzirdim belki tutusumdan  dolayı emmiyo diye Ama ondada  yok sagi  emiyo solda tık yok tutuyo  ama emmiyo
(592 puan) tarafından
Kuzum bide benim dedigim pozisyonu denesene göğsünün oraya yastık koy kolunun altından gecsin bedeni bide oyle dene yonleri ayni oluyor ya belki oyle tutar
(915 puan) tarafından
Ay dur birazdan uyanır denerim  valla Olursa  sevinirim  çünkü  ana yüreği doymicak  gibu  geliyo  rabbim de öle bi veriyo  ki sağdan maşallah  işte ama dedim yAa ana yuregi
0 oy
(13,202 puan) tarafından

4 aydan beri tek göğüs emiyor kızım :ermm:

(915 puan) tarafından
Bizde 5 aylık olcaz 1 hafta sonra  1 buçuk   aydir bu olay var
0 oy
(687 puan) tarafından
Litfen biri yazsın bnde cok merak ettim şuan iki göğüs veriyorum ama malesef biri küçük kalmış düzelme ihtimali var mı nasıl düzelir kızlar 
(915 puan) tarafından
Valla benimki  düzelmez gibi  duruyo  bakcaz bakalim
(687 puan) tarafından
:))))
0 oy
(913 puan) tarafından
Hep sol emdi. 14 aylıkken kestik. Keserken sol göğsüm şişdi rahatsız oldum. Sağda artık süt kalmadığı için tık yoktu. 4 aydır bırakmışız sol göğsüm büyük kaldı. Komleks yapıyorum
(915 puan) tarafından
Şu an emdiği  için heralde pek takmıyorum  ama bırakınca ne olur bilemem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 138 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde diziden kurgu (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

382,464 soru

11,450,306 cevap

35,025 kullanıcı

...