0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 2 buçuk aylık kızım var baş parmagini emiyor kendini sakinlestiriyor.geceleride  bazen emiyor  normal mi neden acaba iyi değil diyolar oğlumda böyle bişey yaşamadim emzik qlip vercem inşallah tutar 

8 Cevaplar

+1 oy
(8,933 puan) tarafından
Istedigin kadar emzik ver o parmak ille emilecek oğlum 4 aylık geçen aydan beri emzigi reddedip parmağını emiyor şu ele takılan diş kasiyicilar varya eldiven gibi olan ondan aldım bu sefer hem onu hem diğer elini emiyor gayet normal yani parmak emmeleri elini emmeleri ayrıca parmak emmenin neresi kötüymüş gerekçe neymiş 
(120 puan) tarafından
:))) valla canım bilemedim bende oğlumda böyle bişey yaşamadim oyuzden buraya tecrübeli annelere sormak istedim
(8,933 puan) tarafından
Sacmalamasin onu söyleyenler ciddiye bile alma öyle olsa şuan tüm herkesin elleri ince derileri kalkık olurdu:)))
(12,494 puan) tarafından
Teyzemin kızı orta okula başladı bu sene hala baş parmağını emiyor ve evet diğerine göre baya ince bariz fark ediliyor ancak bu aylarda ve ileriki aylarda bütün bebekler emer parmak bunda bir sıkıntı yok bırakır emmeyi teyzemin kızı nadir çocuklardan biri bu konuda yani düşünün 10 yıldır parmak emiyor ondan herhalde bu kadar incelmesi
(5,240 puan) tarafından
3 yaş kizim var emer hala hiçbir sorun yok parmakta kardeşim yeğenim koca kız olmuşlardı hala emiyorlardi gene bisey yok parmaklarında hic bisey olmaz kendini öyle sakinlestiriyor en iyisi ve büyük bir yardım acıkınca bile parmak orda :)))
(12,494 puan) tarafından
Teyzemin kızı da oturduğu an parmak ağzında yani 10 yaşında çocuk bebek gibi sabaha kadar parmak emiyor görünce çok şaşırmıştım hala emdiğini bilmiyordum :)
-Reklam-
0 oy
(2,712 puan) tarafından
3 yaşını geçti hala uyurken emiyor :) Benimki de o aylarda başlamıştı hala devam.
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Kızlarımın ikiside emdi parmaklarını kaynanam emmediği zaman kendisi verirdi parmak emen çocuk iyi olur diye 
0 oy
(933 puan) tarafından
6 ay olcak emiyor :)
0 oy
(696 puan) tarafından
5.5 aylık oğlum memeyi emerken kendi parmağınıda sokmaya çalışıyor ağzına uzun süre yaşı büyükçe emerse iyi değil damak yapısını bozduğu için emzik gibi düşünün
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Nasıl vazgeçer bilmiyorum ama ortaokul arkadaşı vardı Samet en arka sıraya oturur derste bile parmak emerdi birden aklıma geldi önlem almak gerek canım 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benim kızım 7 yaşında baş parmağını doğduğundan beri emiyo ne kdr emme desekte fayda etmedi.parmagida gayet normal bir sıkıntısı yok 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Hiç boşuna alma emzik. Benimkide 3 ay bitti bugün benimkide emiyor elini hem de parmak da değil yani elini yumruk yapıp emiyor :))) emziği var hep veriyorum hemde 2 çeşit ama almıyor öğürüyor ..elini tekrar sokuyor. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
46 cevap 1,137 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
3 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (447 puan) tarafından soruldu

380,031 soru

11,375,933 cevap

34,862 kullanıcı

...