0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 buçuk yaşında bu gece tulum giydirdim eşimde kaloriferleri açmış. Çocuğun ateşi çıktı çok kalın giydirdigin için çıktı diyor. Kalın giydirince vücut ısınır çocuk terler bunalsa diyorum halbuki hiç terlemedi sizce kalın giydirmek ten ates çıkar mi

4 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Ateş yapmaz terler en fazla.Vücudu sıcaksa ateş zannetmiş olabilir msnz.Ya da hastaymıştır zaten az ateşi vardıysa yükselmiştir
tarafından
Ateş olcerle de baktık 37,5 oldu. Hem ateşli olunca daha değişik nefes alıyor ondan da anladım
Hasta değildi soydum 1 saat boyunca öyle bekledi şimdi düştü sanki
tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim bu arada
(550 puan) tarafından
Kaloriferi açmış eşin sıcaktan hava kurumuştur burnu tıkanmış olabilir.bir soğanı ikiye kes yakınına bir yere koy rahat nefes alır
tarafından
Şimdi baktım 37.6 ateşi. Çıplak mi yatirayim üstüne bse örtmeden
(550 puan) tarafından
Atlet olsun sadece öyle yatır.Ama kontrol et ateşi düşünce üşümeye başlar
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
Vücut sıcaklığı artmış olabilir ama ateş yapmaz 
tarafından
Peki terlemez miyd kalın giydirdim diye. Terlememis
(59 puan) tarafından
Bazı çocuklar ne kadar kalın giydirirsen giydir terlemeye biliyor siz ateşini ölçtünüzmü
tarafından
Ölçtüm 37.6 falan. Benmki terliyor yani kalın giydirince sırtı hemen terler
(59 puan) tarafından
38 derece ve üstü ateş sayılıyor vücut ısısı artmış yüksek ihtimal ile
0 oy
tarafından
evet terler bunalır rahat edemez sıcaktan ama ateş yapacağını sanmiyorum canm  

diş cikariyor olabilir 
tarafından
İşte eşime anlatamiyorum bunu. Dişleri çıktı canım bitti
tarafından
kuzum benm kızım da 18 aylik kaç dişi var  azı dia kac tane çıkardı şuan 4 tane var köpek dişlerinin yanındaki 2. azılar da gelecek mi
tarafından
Canım pardon bütün dişler çıktı demisim ben. Köpek dişleri ve köpek dislerinin yanindaki azilarda çıktı alt üst. Sadece en arkadaki azilar kaldı. Köpek diisler çıktıysa azilarda yakındır büyük ihtimalle
tarafından
anladım canım benim kızım ilk azi dişleri çıkardı sonra köpek dişini çıkardı son 1 kaldı onu da çıkarıyor 2. azı arka boşluk ne zaman çıkar bilmiyorum hiç
tarafından
20 aylıkken çıkmaya başlar diye okudum internette..çocuktan çocuğa farkeder tabi yine
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ateşine 37.5 yazmışsın canım o ateş değil vücut sıcaklığı artmış sadece üstünü örttüren bir çocuksa çok kalın giydirme yatarken 
tarafından
Ötmüyor üstünü işte o yüzden giydirdim :/  ama yaniyodu baya vücudu yani ateş olduğunu düşünüyorum.
Kalın giydirdigimden bunalsa terlerdi dmi ama
(3,823 puan) tarafından
Daha önce terliyorsa terler canım benim kızım hemen terler sıcakta odanın ısısına da bakın canım yatırırken
Tulumun tog değeri kaç
Benim ev 27 dereceye kadar çıkıyor ısısı o yüzden ince zıbın üstüne ince tulum giydirip yatırıyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 615 göst.
+1 oy
22 cevap 249 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 267 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 9,807 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Muallime07. (193 puan) tarafından soruldu