0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar oğlum ayakkabı giyince çok aglıyor yürümek istemiyor öylece olduğu yerde kalıyor. Siz nasıl bu olayı nasıl aştınız? Ne yapmalıyım

14 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Benim kızımda öyleydi kendi kendine alıştı 
tarafından
Ayağını kesmişler gibi aglıyor. Aglasa da çıkarmasam mı nasıl yapsam bilemedim
(2,826 puan) tarafından
Evde ev ayakkabısı varsa onunla alisana kadar giydirin olmadı
tarafından
Var o da var. Yook giymiyor bakalım zamanla artık bekleyecez
(2,826 puan) tarafından
İnşallah alışır evde giysin gezmek istediğinde illaki yürüyecek alışır
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bak bende ayakkabı ile yürüyorum dedim sonra parka falan götürdüm öyle öyle alıştı 
tarafından
Onu da yaptım kız bir adım atmıyor çığlığı basıyor
0 oy
(410 puan) tarafından
Benim de oğlum 15 aylık yeni yeni alıştı önce istemedi ağladı çıkarttı kendi kendine alıştı gezmeyi parkı çok sveer hadi ayakkabını giy parka gidiyoruz diyince benden önce getiriyor ayakkabısını bir yere gidince ayakkabı giyililecni anladı şimdi kendi istiyo
tarafından
Ya sanki ayağını kesmişler gibi ağlıyor. Napsam aglasa da çıkarmasam mı acaba
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim oğlumda 15 aylık giydirince oturuyo ayaklatını topluyo yürümek istemiyo
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben hiç bir  prblem  yaşamadım canım  3 ayından  beri  giydiriyorum kızım  15 aylık  şuan 
tarafından
Biz ayakkabı giydirmeye gec kaldık demekki onddan zorlanıyoruz
(5,949 puan) tarafından
Olabilir  canım  ben her dışarı  çıkardığım da ya ayakkabı  yada  panduf giydirdim  birde  benim  kızım  y ayından  beri  yere  basmaya  çalışıyordu  o yüzden  hep ayakkabı giydirerek çıkardım dışarı
tarafından
Ay ne güzel ya. 1 ay sonra da doğumum var. Her yere arabayı sürüklemekten yoruldum artık.
0 oy
tarafından
Niye öyle acaba kızım bir bucuk yaşında ayakkabisını kendi getirir oturur ayağını uzatır giydiririm benden önce çıkar acaba ayakkabıda bir sorun var bizim ilk yürüme zamanı sağ ayağı hep sıkıntıli oluyordu ayakkabı giydiremiyordum kapatıyordu parmaklarını geniş ayakkabı aldı bir numara büyük aldım alıştı bı değiştir istersen belki sever yürür
tarafından
Değişik değişik bir sürü ayakkabısı var. Ama yok görünce bile kaçıyor aglıyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Evde sizde ayakkabıyla dolaşın bir süre. Normal bisey olduğunu anlayınca o da giyecektir. Bu arada ayakkabısının esnek ve ortopedik olması da çok önemli. Mesela kalın tabanlı ayakkabı giymemeli bu aylarda.
tarafından
Panduf şekilde ayakkabı aldım görünce bile kaçıyor aglıyor
(4,668 puan) tarafından
Evin bi yerine bırak gözü alışır.  siz de giyin evde ayakkabı alışacaktır .
0 oy
tarafından
Sırayla giyinin ayakkabıları önce kendin birini giyin sonra gel bir tane de sen giyin de sonra kendin diğerini giyin bebeğine de aynı şekilde böyle böyle alışır benim kardeşlerim küçükken giyinmek istemezlerdi bende böyle oyun haline getirmiştim :) şimdi kocaman kız oldular :'-)
tarafından
Tamm canım bi de  öyle deniyeyim bakalım :)
0 oy
tarafından
Kızım 13 aylık 12 aylıktan berı ayakkabıyla çıkarttık alıştı ama kaç ayakkabı denedık sevmedı olduğu yerde ağladı yattı sonra ayakkabısını sevınce yürüdü 
tarafından
Biz de kaç tane aldık ama yok görünce bile kaçıyor aglıyor
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben bebeğime evde de ayakkabı giydirmedim dışarı çıkacağımız zaman sadece ayakkabısını giydirdim öyle çıkardım bir sıkıntı yaşamadık belki ayakkabıdan kaynaklı ayağını acıtıyordur
0 oy
(79 puan) tarafından
İlgisini çekecek biseylerle ikna edebilirsiniz canım benim kızımda öyleydi hadi kuşlara gidicez parka gidicez  diyince alıştı
0 oy
(743 puan) tarafından
Canım aynı süreçten geçtik ☺️ alisiyorlar ama sık sık giydir evde de olsa bir süre sonra kendi getirip giymek istiyecek 
0 oy
tarafından
Kızım 10 aylık 1 Aydan beri giydiriyorm soğuk die ilk  gitdirdiğimde tekme Atıyodu bna
0 oy
tarafından
Benim kızım da öyleydi oynatarak giydiriyorum ya da anlatıyordum ona ayakkabı giymezsen  gezmeye gidemeyiz ayaklarına bir şey batar ayakların uf olur ya da ayaklarımız kirlenir diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hrklts (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
0 oy
6 cevap 221 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...