+1 oy
437 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşimden sabah para istedim vermedi onun verdiği parayla marketten tavuk filan aldm kalmadı bşy lazım olursa benden iste diyo parada vermeden gitti. Sizin eşinizde böyle mi yapıyor

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bu konuda esimin hakkını asla yemem valla lazim oldugunda istedigimde cebinde 5₺ vars abile verir sende kalsın bazn diyom sende yok sende kalsn yok diyo ben kasadan cekerim sen evdesn ohtiyacn olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm benim ki sürekli eve harçlık bırakır sağolsun 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tepki vermiyo istediğimi veriyo benimki 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ev alışverişini hep eşim yapar her ay harçlık verir eğer acil paraya ihtiyacım varsa ya kartıma atar yada kartını bırakır
0 oy
(4,336 puan) tarafından
Yok parayı ceker icinden haslik alır gerisi evde kalır istedigimi alırım çok şükür esimin öyle huyları yok
0 oy
(179 puan) tarafından
Evin ihtiyaçlarını eşime söylerim o alır gelirken. Onun dışında harçlığımı da verir ne olur ne olmaz yanında para bulunsun der. Hiç ihmal etmez Allah razı olsun ondan
0 oy
(818 puan) tarafından
Esim muhakkak eve para birakir illa biseyin lazim olmasina gerek yok istemeden birakir naki parasi yoksa kartini birakir 
0 oy
tarafından
Eşimin cuzdani evdedir yanına alır biras bisiyler isterim.diye onun dışında.istesigimdd cüzdan senin der...tüp biter para lazım olur bisiy olur evde.para bulinmasi saart
0 oy
tarafından
Allah razı olsun olduğu gibi getirir elime sayar şükür o yüzden hiç öyle sorunlar yaşamadık varsa  evdeydi yoksa da yoktur zaten eşim kendinde tutmaz.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kart bende o yüzden isteme sikintim olmuyor 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Bide napacan dedikleri yokmu ........... yani:'(

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,270 göst.
11 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 489 göst.