+1 oy
431 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşimden sabah para istedim vermedi onun verdiği parayla marketten tavuk filan aldm kalmadı bşy lazım olursa benden iste diyo parada vermeden gitti. Sizin eşinizde böyle mi yapıyor

31 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
Benim eşim genelde kendisine harçlık alır gerisini bana verir ihtiyacım olan birşey varsa gereksiz olmadıkça aldığım hiç birşeye karışmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle sorun yaşamadım canım tam aksine almadım diye kızar hesaplar bende zaten ben ona veririm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç ikiletnez hemen ihtiyacım olduğu an kartıma atar 
0 oy
tarafından
Eşimden para istemeden her sabah çekmecenin içinde günlük 200 lira param olur tek kalıyorsun çocukla birşey olur yada canınız bir sey ister  birşeye ihtiyacın olur der her zamn allah bin kere razı olsun ondan o yönden bir sıkıntım yok 

Ben bugün para koyma verdiğini harcamadm daha diyorum bazen o zaman bile olsun lazım değilse sende dursun atarsın kenara der hep kurban olduğum
tarafından
Her sabah 200 lira birakiyo esin ne iş yapiyo acaba:)))
tarafından
Emlak danışmanı ve emlak yönetim ofisimiz var ve elektrik elektronik yöneticisi büyük firmaların yani Migros carfursa gibi büyük mağazaların elektrik projesini yapıp onarıyor
tarafından
cevabimi aldim ahahaha:))
tarafından
Cevap vermeden ne düşündün ki peki:))
0 oy
tarafından
Evde eksik gedik ne olsa alır ben bişey isteyince de hiç olmaz demez tamam der ama almaz
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Cebinde 5 tl bile kalsa paylaşırız beni bitirdin diyip güler bi eksik söyleyince yinede ikiletmeden çıkarıp verir yeter ki cebinde olsun
0 oy
tarafından
Eşim  evin alışverişini kend yapar istediklerimi alır sağolsun ve banada harçlık sürekli verir  parasız bırakmaz 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
4 yildir evliyim hiç eşimden istemedim maaş kartı kredi kartı bende dır o benden ister kuaför ve arkadaşları için 
0 oy
tarafından
Parası olduğu sürece verir parasının olmadığını düşündüğüm zamanlarda da ben para ver demem ")
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim esim den 1tane istersin ikitane alir maddiyat sorunu etmez veyada sen nereye. Harcadin veyada daha yeni para verdim nabtin demez  allah razi olsun veyada gozun biseyde kaldiysa onu mutlaka bu ay olmassa gelecek ay halleder 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne zaman istesem verir direk vermemezlik yapmaz zaten çoğu zaman bende durur para 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim valla isteme gibi bi söz konusu yok banka kartı 2 tane biri bende duruyo biri onda duruyo aliom yani niye harcadinda demez 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
evdeyken de şimdi de bazen unutuyorum istemeyi niye söylemiyorsun diye kızar kendinde olmasa da olanı bana verir 
0 oy
tarafından
Eskiden öyleydi ama son 2 yıldır hiç sormazda  ne yaptın diye vermemezlikte yapmaz
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Yapamaz çalışmadan da yapmazdı suan Allaha şükür kendim calisiyorim çalıştığım halde sorar var mi yok mu diye ki sorması da lazım bence
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Esim olmasa  memlekete gidersem biterse param isterim 

Diğer türlü kartlar evde Allah razi olsun sorun yaşamam bu konuda 
0 oy
(253 puan) tarafından
Eşimden 8 yıldır hiç para istemedim, maaşı alınca bana verir harçlık, zaten bir kısımda kenara koyar. Bende çok para harcayan biri değilim biriktiririim, market pazar fiyatlarni bile bilmem çünkü market ve pazara çıkmayı oldum olası sevmem ben yazarim kendi alir. 
0 oy
(802 puan) tarafından
Parayı kazanan kişi o olduğu için, harcama özgürlüğüne sahip olan kişi sadece eşin olmamali.Onu buna alistrma.Sen o evin hanimi yapitasisin.İhtiyac dahilinde değil, her daim sanada  düzenli olarak para vermek zorunda.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Parası olduğu sürece verir
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tünele girdim sus diyo 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,269 göst.
11 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 486 göst.