0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Oğlum 4 aylık yüzü maf olmus bir yanağı zaten görülmüyor egzameden bide damla damla su geliyor berbat olmuş lütfen bir çözüm verin oğluma çok üzülüyorum çok kaşındiriyo yatamiyo

9 Cevaplar

0 oy
(2,607 puan) tarafından
Beklezon krem çok iyi geliyor.Eczanedn al kullan mutkaka
(2,607 puan) tarafından
Yanı bebeğin yüzüne çok dikkat etmen lazım.Lıfleme fln yapma.Köpük degmesin.Bide asla öpmeyin.4 5 gün fln kullan bakarsin duruma göre.Cok aşırı kullanma ama cunki böbrekler için iyi değil diyolar
(1 puan) tarafından
Peki banyosunu yapabilirmiyim
(2,607 puan) tarafından
Canım dediğim gibi köpük yüzü için hiç iyi değil.Sicak şu ve pamukla yüzünü sil.Islak mendil bile zararlı o birova
(1 puan) tarafından
Ha tm çok sağolun o zaman bir hafta banyosunu yapmiyacam hep silicem
(2,607 puan) tarafından
Aynn cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm çöm geçmiş olsun yaa bizde kına yakarlardi ama o kınaya okuyorlardi öyle sürüyorlardi
(1 puan) tarafından
Bende öyle yaptım
0 oy
tarafından
Doktora göturdunmu hiç  canım rabbim şifa versin inşallah 
(1 puan) tarafından
Evet işe yaramadi
0 oy
(1,380 puan) tarafından
Canim birov sa eğer . İyi bir hocadan bildiğin   hocadan kınanın üstüne okumasını isteyin . 1 hafta boyunca yara olan yere sürün ama 1 hafta boyunca o bölgeye su deymiycek . İnşallah düzelir bebeğin canım. 
(1 puan) tarafından
Çok sagolun
Okuttuk suan kına var üstünde sulanıyor ya hemencik üstünde gidiyo
(4,962 puan) tarafından
Sulandigi için enfeksiyon olabilir canım kanına bile geçebilir doktora götür tekrar sulandigi şöyle
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Doktor ne dedi sakın kına falan yapma sulandiriyor iz kalır hep temiz tut ıslak bezle sil beklezon iyi bir krem ama doktora danış sakın yağ dir sabundur kınadir yapma 
(1 puan) tarafından
Doktor dedi bende tm bilmiyorum bir krem verdi o krem ise yaramadı
Valla kına yaptık ya imamın yanında okuttuk onu sürdüm
(1,243 puan) tarafından
Kına sulandirmis dir izler kalır yüzünde çok cahilce davranış bunlar doktora götür en geç 1 hftada geçer o sen temiz bak çocuğa sadece krem sürün
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Acilen doktora gtmelisin.. bizde de var kremsiz asla geçmez hemen doktora gozuk yazık cocuga
0 oy
(329 puan) tarafından
Kesinlikle beklazon 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Oglumda ayni sorun var dr uygun bir kortizonlu krem yazar 

Bunun dışında sürekli nemlendirin
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Alerji olmadigina eminmisin cunku kizimda vardi birturlu gecmedi besin alerjisi vardi oyle gecti 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
0 oy
1 cevap 109 göst.

397,466 soru

11,887,619 cevap

36,006 kullanıcı

...