0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,170 puan) tarafından
Kızlar en kısa yoldan nasıl kurutulurum? Atlatanlar nasıl atlattıklarını yazabilir mi?

1 cevap

0 oy
(1,577 puan) tarafından
İnan yazmaya üşeniyorum ama çok zor biliyorum onun için yazcam. Öncelikle ben tek oda kullandım. Diğer odaların hepsini kapattım 1 hafta 10 gün boyunca. Tüm eşyaları 90-60 derecede yıkadım. Yıkanmayacak olanları poşetle sımsıkı bağlayıp hava almamasını sağladım. Yıkadığım çamaşırları sererken, ütülerken, katlarken hep eldiven kullandım. Halıları kaldırdım günlük evi süpürüp çamaşır suyu, sirkeli suyla sildim. Sirkeyi spreye boşaltıp (beyaz sirke) sürekli elimizin değdiği her yere sıkıyordum. Koltuklara sıkıp ütüyle uzun uzun ütülüyordum koltukları. Sürekli aynı kıyafetleri giyiyorduk (1 yedeğimiz vardı) onların haricinde hepsini zaten poşete bastım ve onları da giyerken yıkandıktan sonra çorap, iç çamaşırı dahil hepppsini ütülüyordum uzun uzun. Kullandığımız nevresimleri günlük yıkıyordum 90 derecede ve sonra ütülüyordum battaniye de dahil. 
(1,577 puan) tarafından
Diğer odaları açtıktan sonra o odalara da aynı şeyleri yaptım. Yatakları falan hep ütüledim. Banyo liflerini dahil her şeyi sürekli 90 derecede yıkadım. Çocuğuma oyuncak bile vermedim
(1,577 puan) tarafından
Aklıma geldikçe parça parça yazıyorum xabion losyon kullandı eşim ve oğlum. Ben hamile olduğum için majistral ilaç hazırlandı eczanede ben onu kullandım. Onların tedavisi üç gün sürdü benimki birkaç hafta sürdü ama sen sıkı tut 3 günde falan bırakma mutasyona uğramış artık dirençliymiş. 3 gün kullan 1 hafta ara ver 3 gün daha kullan
(12,537 puan) tarafından
Bizede xabion yazdı özel. Devletteki yazdıkları kullandı kızım geçti dedi uç ay sonra hepımızde çiktı. Eşim ikimız ikinci kez başladık bügun kızım bi hafta ara verecek. Xabion pediatrik kullanıyorum bende yedi aylık hamileyim
(1,577 puan) tarafından
İnşallah atlatırsınız xabion gerçekten etkili
(12,537 puan) tarafından
İnşallah inşallah doğuma iki ay kaldı
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 231 göst.
0 oy
8 cevap 193 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,314 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu

378,403 soru

11,326,593 cevap

34,780 kullanıcı

...