0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (1,054 puan) tarafından
İlk bebeğim pek bilgim yok anneler diyin bana 1 yaşındaki bebek kaç dk uykuya dalar uyur 

En az yarım saat duruyor 1 saatinde buluyor bazen normalmi 

Minik zmanindaki gibi hemen uyumucakmi böylemi oluyor 1 yaş kızlar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yarım saat uzun süre en fazla 15 dakika içinde uyumuş olması lazim
(1,054 puan) tarafından
Evet 1 hafta önce 16 dk uyuyordu şimdi yarım saat sürüyor
tarafından
Fazla yarım saat canim
(1,054 puan) tarafından
Tamam sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bi kac haftadır yarim saat içinde uyuyor normalde 1 saatte uyuyordu.Yanimizda debelenip duruyor yoruluyor uyuya kaliyor bende yatağına koyuyorum sonra.Yanimizdayken ninni söylüyorum veya telefondan acıyorum o sıradadır uyuya kaliyor 
(1,054 puan) tarafından
Benimki emerken uyur normalde 1 hafta önceye kadar 16 dk uyurudu şimdi yarım saat emiyo emiyo yok
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla benimki iki yasini gecti keyfi ne zaman isterse o zaman bazen 10 da bazen 1 bucuk saatte 
(1,054 puan) tarafından
Ben bı problenmi var acaba diyorum kendi kendime uyku hormonlarıdan kaynaklı saçma spaan düşünceler geliyor aklıma
(6,053 puan) tarafından
Zannetmiyorum kuzumm bebekler kendi isteklerine gore hareket ediyor
0 oy
tarafından
Belli olmuyor ki kuzum bazen hemen bayılır bazende 1 bucuk saat salladığımı bilirim 
(1,054 puan) tarafından
Ay ciddimisin ya bazen emerek uyuuyor olmuyo ayağıma alıp sallarim yarım saat bazen 1 saat yok bı sorunmu var diye  düşünür oldum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çok  uykusu warsa  10 15 dk fazla  yoksa  30 dk da uyuyor ayağım da sallıyorum 
(1,054 puan) tarafından
Hm demekki uykusu varsa hemen uyuyolar ama saat gece 11 olmuş salla salla emiyo arada yok o saatte de mi gelemmis oluyor uykusu beyfendinin
(5,949 puan) tarafından
Bebeginden bebegine değişiyor bu bence canım  benim  kızım en geç gece  10 10 30 uyur birde  öğle uykusunu  kaçta yapıp kaçta kaldığı da önemli  
Mesela  ben öğle uykusunu  en geç 3 3.30 gibi yaptırıyorum 2 saat uyutuyorum
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim kızım 13 aylık olmak üzere bir yaşından sonra uykuya dalma sorununu bende yaşadım günde iki uyku yapıyodu şimdi tek uyku yapıyo kısa sürede uyuyo hemde uzun uyuyo
0 oy
(371 puan) tarafından
Uykuya dalması en fazla yarım saat ama sonrası feryat figan uyku nedir bilmiyor tek uyku uyusada iki uykuda yapsa gece uyumuyor sürekli uyanıyor ağlıyor yatağın içinde oturuyor şaşırdım ben bı sıkıntısı falan olabilir mi diye düşünüyorum artık gündüz uykusu çok güzel iki saaat uyur
(1,054 puan) tarafından
Sanırım benimde oyle olacak canım düşündüm günde  2 uyku yapar birini bıraksa rahat uyur ozman anaa
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Uykuya geç daliyorsa gündüz uykularını bı gözden geçir canım. 

Benim kızda bı ara öyleydi meğer tek uykuya geçiş zamanımız gelmis
(1,054 puan) tarafından
Galiba düşündükçe tek uykuya geçecek gibi gunnde 2 uyku yapar birini terk etse rahat uyur ozman galiba
(1,363 puan) tarafından
Canım biz hala tam oturtamadik ama tek uykuya düşünce daha çabuk daldı ve erken yatamaya başladı. İki uyku yaparken uykuya direniyodu ve 11de yatiyodu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 244 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.