0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (601 puan) tarafından
Hanımlar araniza yeni katıldım çok daraldım midem çok bulanıyor doğum yapalı 13 gün oldu normal oldu 4 gündür bi mide bulantısı idrar rengim koyu acaba enfeksiyon kaynaklimidir enfeksiyon olunca bulantısı olan oldumu

5 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Benim gibi olan yok mu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Enfeksiyondur bacım bol su iç bol limonlu su iç ben kustum kaç kere bu enfeksiyon yüzünden 
(601 puan) tarafından
Canım teşekkür ederim inşallah geçer bir an önce
0 oy
(3,550 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu baya Bi etkiye sebep verir. Hafife alınmayacak kadar. 
0 oy
tarafından
Hamileyken idrar yolu enfeksiyonundan 5 kilo vermiştim 1 haftada kusmadan dolayı, ihmal etme derim 
(601 puan) tarafından
Aynen canım yemek yiyemiyorum öğürmekten çok afedersin nasıl bi tedavi uygulandı size birde hangi bölüme gittiniz
tarafından
Hamile olduğum için kadın doğuma gitmiştim canım hani hamilelik bulantısıdır belki diye o zaman istemişti idrar testini bol su iç dedi ve 1 tanede suda eritmeli bir ilaç verdi
(601 puan) tarafından
Tedaviden sonra bulantiniz geçmişmiydi
tarafından
Evet geçti çok şükür, ha Bi de serum taktılar canım ben acilden gitmiştim onu unutmuşum ilaç mı serum mu etki etti bilmiyorum ama
0 oy
(485 puan) tarafından
Enfeksiyon fazlasıyla bulanti yapar canım  şuan bebekde emzirdigin için senin için en faydalı şey papatya çayı binde a101de felan var poşet bitki çayı papatya yazacak üstünde hergun birtane iç hem bebekde rahatlar uyku getirir enfeksiyona biberir emzirmeden maydanoz suyu çok iyi geliyorsa o şuan olmaz bebege gaz yalabilir 
(601 puan) tarafından
Evet canım öyle böyle değil midem berbat

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
0 oy
3 cevap 48 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 124 göst.

396,267 soru

11,853,972 cevap

35,947 kullanıcı

...