0 oy
715 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar oglumu bugun 6 aylik kontrolune hastaneye goturdum ilk kötü haberi orda aldim doktor kalbinde üfürüm duydum dedi yarin kardiyolojiye gidicez ordan cocuk gelisimine yönlendirdiler orda da ikinci kotu haberi aldim oğlum kaba seslere dönüp bakti ama ince seslere dönüp bakmadi doktor işitme testine bi daha girsin dedi bi kötü haber daha aldim oğlum 6 aylik yüz üstüne dönemiyor yada sirt ustunden yüz üstüne dönemiyor yani tam tur dönemiyo doktor takip et 7.5 aylik olduğunda dönmezsse bidaha getir dedi ALLAHIM bu nasil bi gündü kotu haberler hep üst üste geldi çok kotuyum hickira hickira ağliyorum nolur yarin hayirli habelerler aliyim bana dua edin yavruma dua edin kizlar lutfen daha once basina gelen varsa söylesin nasil bi yol izlediniz kimin duasinin kabul olacaği belli olmaz ALLAH rizasi icin dua edin

31 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hic üzülme canım hiçbişey çıkmayacak 
(7,654 puan) tarafından
Yarin buraya sonucunu yazar mısın
tarafından
Yazarim tabiki nolur dualariniza benim minik yavrumuda katin allah rizasi için
(7,654 puan) tarafından
Canim benim oğlum 7.5 aylık benim ki 6.aydan sonra başladı dönmeye sacmalamis o doktor insallah allahin izniyle bisey çıkmayacak
tarafından
İnsallah canim insallah
tarafından
Canim biz doktordan geldik hic bise cikmadi cok sukur ne üfürüm ne de delik hic birseyimiz yokmus
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım hayırlı haberler nasıp etsın gönlünü ferah tut bırsey yoktur ınsaAllah
tarafından
İnşallah cok sağolun
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Rabbim korktuğunu yaşatmasın evlatlarımıza sağlık sıhhat versin inşallah çok üzüldüm hayırlı haber alırsın inşallah
tarafından
İnşallah allah razi olsun lutfen dua edin yavruma
0 oy
tarafından
RABBIM korktuguna ugratmasin benim.oglumda gec döndü  7 bucuk aylikken
tarafından
Amiin umarim benim oglumda döner gelişim geriligi vs olmaz
0 oy
(64 puan) tarafından
Dualarım seninle inşallah birşey çıkmaz 
tarafından
Cok sagolun allah razi olsun amin
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kalbinde ufurum için yorum yapayım bende 2 aylıkkem götürdüm öğrendim hem ufurum hemde kalbinde delik varmış şuan 3 aylık çocuk kardiyoloji doktoruna götür o daha iyi bilgi verir bizimki biraz zor kapanirmis randevu bulabilsem goturcem üzülme kontrol lerini aksatma inşallah bişey olmaz işitme testinden gecmediniz mi yeni doğunca
(2,501 puan) tarafından
Amin sende canını sıkma derdi veren dermanını da verir bende ilk öğrendiğimde gözlerim doldu biraz zor kapanır dendi ama yine götürmem lazım
(4,396 puan) tarafından
Canim once cocuk doktoru sevk yazacak sonra cocuk kardiyolojiye gotureceksin dal bölum oldugu icin sevkle gidildigi icin dolu olmuyor eko ile bakildikdan sonra zor kapanip kapanmayacagi belli olur dinleme ile degil o yuzden canini sıkmadan once mutlaka hemen cocuk kardiyolojisine gotur gecmis olsun
tarafından
Allah yardimciniz olsun
tarafından
Bize sevk yazdi zaten canim
(2,501 puan) tarafından
Ozelde goturdugum doktor aletlerle falan baktı öyle söyledi
0 oy
tarafından
Daha cok kücük kuzum bunlar birer tahmin emin degiller hemen kötü düşünme iyi düşün iyi olsun  

Rabbim evladınla imtihan etmesin insallah cnm 
tarafından
Amiin rabbim hepimizin evladinizi bize bağişlasin
0 oy
tarafından
Rabbim korktuğuna uğratmasın inşallah canım benim kalpteki üfürüm yanlış bilmiyorsam bir yaşına kadar kendiliğinden geçiyor bir çok çocukta fark edilmiyor bile dönmesi de belki de kilosu yüzünden olabilir çok kilo ise falan yada tembel bir çocuk ondan kendini yormuyordur sıkma canını inşallah hiç bir sıkıntı çıkmaz 
tarafından
İnşallah canim dualariniza benim yavrumu da katin allah rizasi icin
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum ferah tut içini Allah'ın izniyle herşey temiz çıkacak bebeğin daha çok küçük bu belirtilerin olmaması normal
tarafından
İnşallah canim dua edin yavruma allah rizasi icin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım üzme kendini ufurum çok kötü değil benim oğlum açık kalp ameliyatı oldu 

Biz sünnete diye götürdük ne haberler aldık o durumun nasıl olduğunu çok iyi bilirim 
tarafından
Allah yardimciniz olsun canim simdi iyi mi cocugunuz üfürüm mü denildi
(12,264 puan) tarafından
Hayır ufurum çok kötü değil kardeşlerimin hepsinde ufurum var benim oğlumun kalbî delikti ve durumu acildi hemen ameliyata alındı
tarafından
Anladim canim allah yardimciniz olsun
0 oy
tarafından
Bizimde kalbinde üfürüm var dediler 6 aylık kontrolu E götürdük 1 yaşında tekrar gelin dediler 2 yaşına kadar kapnırmış öyle dedi doktorumuz İnşallah sizinde öyledir endişelenmeyin İnşallah dua edin bol bol geçmiş olsun 
tarafından
İnsallah sizde dualariniza yavrumu katin allah rizasi icin
0 oy
(1,806 puan) tarafından
Rabbim korktuguna ugratmasin inşallah canım hayırlı haberlerini alırsın inşallah
tarafından
İnşallah canim
0 oy
(368 puan) tarafından
Allah'ım hayırlı haberler duymanızı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amiin inşallah
0 oy
tarafından
Canim ufurum bebeklerin cogunda oluyor korkma, kizimda da vardi, eforlar ekg ler 2 yilda bi kontrol ettiriyoduk, 6 yasinda kapandi. Su an 12 yasinda hicbiseyi de kalmadi. İcini ferah tut.

İsitme icin de aklina koti seyler getirme allahin izniyle bisey cikmayacak 
tarafından
İnşallah canim dualariniza benim yavrumuda katin allah rizasi icin
tarafından
Allah sifa versin yavruya insallah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbım.ins hayırlı haberler almanı nasip etsin 
tarafından
Amiin insallah dualariniza yavrumu da katin nolur
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kuzum 6 aylık bebekte zaten kalbinde üfürüm duyulur her doğan bebeğin kalbinde delik bulunur ve zamanla kapanır. Bu durumdan korkma. Birde bebek o tiz seslere canı isterse döner istemezse dönmez... Sadece bir testden dönmedi diye agır duyma teşhisi konulamaz. Annesine bile isterse dönüyor istemezse çatlasan bakmıyor. 
tarafından
Evet dogru soyluyorsunuz umarim bise cikmaz her iki testte de dua edin yavruma allah rizasi icin
(3,551 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Benim büyük kız 2 bucuk yasında agladıpı zaman parmak ucları burnunun önü morarıyordu. Sağlık ocagı doktoru farketti. Neyse götürdük hacettepe ye üfürüm duyuldu ama doktor dediki bunlar zamanla kapanan delikler dedi. Şimdi 9 yasında kapandı gitti. Diğeri için hiç endişe etmedim acıkcası. Allah göstermesin.. Rabbim yardımcın olsun.
tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Rabbimmm Şafi ismi ile şifa versinnn inşallahhh bu günleride kolay atlattık dediğiniz günlere erersiniz inşallahhh. Erken teşiş erken tedavi çok önemlii o yüzden inşallah bir an önce anlatırsınız canımm benimm
tarafından
Allah razi olsun dualariniza yavrumuda katin nolur
0 oy
(742 puan) tarafından
Hiç bisey çıkmayacak  emin ol . Sen kalbini ferah tut dualarımız seninle 
tarafından
Allah razi olsun kardeşim yarin burdan sevindirici haberler vermek nasip olsun inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah dermansız dert vermesin bunların tedavisi çok basit şeyler geçmiş olsun yine de. Tam tur dönmesi bu ayda şart değil tabiki 3 aylık da dönen var 10 aylık da. 
tarafından
Amiin
0 oy
tarafından
Canım benim kızım da kalbi delik doğdu şükür şuan 4 aylık geçen götürduk baya kapanmış o kapanir üzülme ses de çocuklar bazen istedigun kadar bağır ilgisini çekmez Allah'ın izni ile birşey olmaz 
tarafından
İnsallah canim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,360 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 319 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,064 göst.
+1 oy