0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar merhaba esim yaklasik bir aydir gebzede calisiyor bizim ev ise avrupa yakasinda ilk calismaya basladigi zaman evide goturcem falan diyodu bu oturdugumuz evde kira odemiyoruz aile binasi abisinin ev eger cikip esimin oldugu yere gidersem kiraya gidicez oraya ben gitmek istiyodum esimin yanina yanliz birakmak istemiyorum onu calistigi yer santiye ortami esim market isletiyor arabada uyuyor bende ona kiyamiyorum kizim bu sene anaokuluna baslicak yazdirmistik burda bi okula simdi ise hamileyim orda olsak kim bakcak sana falan diyor ben ha diyince yanina gelemem diyor kayinvalidem eltilerim hep ayni binadayiz bisey olunca onlardan destek alirsin diyor.haftada bir gun geliyor kalip geri gidiyor kizim da babasinin yokluguna dayanamiyor esimde kurulu duzeni bozmak istemiyor napcami sasirdim bu is 6 ayda surebilir 1 yilda surebilir 2 yilda surebilir diyor oraya gidip geri gelmek var diyor esim napcami sasirdim esim nerde bende orda olmak istiyorum ama bilemiyorum siz ne onerirsiniz kafam durmus durumda :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

duzenini bozma canim bebek olana kadar bebek olup bi kac ay gecince onzaman zaten isin durumu belli olur

tarafından
Herkes oyle diyor da esimi birakmak istemiyorum oralarda napcamida bilemiyom
tarafından
ama esin demis is erken biterse durduk yere düzenini bozmuş olacaksın canim bence sabret
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından

Eşi şehir dışında çalışan biri olarak çocuğum okula başlayana kadar şehir şehir gezdim peşinden bende gittim heryere ama.okula başlayınca evimizi sabitledik simdi o gidiyor biz kalıyoruz. Çünkü çocuğun eğitimi daha önemli sürekli ortam değiştirmesi çok etkiliyor çocukları 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde unzile98 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 176 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.