0 oy
795 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar dolaptan kızıma hoppala alacaktim. 250 TL yazıyordu 200 TL teklif ettim kabul etti. Ödemeyi de yaptim. İşte salı günü kargolarım salı oldu yok persembe kesin yollucam dedi son gündü yine yollamamis. Msj attım yok sehirdisindayim dedi gidemedim falan süresi bitti tabi. Msj attım haftasonu eve gidicem tekrar teklif gönder 200 Tl kabul edeyim pazartesi veririm kargoya dedi. Teklif gönderdim yine ödemeyi yaptım bu sefer bana diyor keşke İstanbul'da otursan elden verirdim kargo olunca çok para kesiliyor o yüzden vazgeçtim dedi iptal etti alışverişi. Bir haftadır beni oyalarken bilmiyor muydu kargo olduğunu sürekli oyaladı o gün bu gün derken o kadar sinir oldum ki bebeğim biraz eğlensin istemiştim sadece şimdi 300 TL'ye satışa koymuş ne kadar ahlaksız insanlar var

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pislik göz açıklık yapmış
(1,271 puan) tarafından
Kesinlikle beni oyaladı zamanımı aldı 10 gündür bekliyorum bilsem başkasından alırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
başka alıcısı olmuştur fazla verecektir ondan 
(1,271 puan) tarafından
Yok cnm hala satışta
0 oy
(13,209 puan) tarafından
Direk şikayet etsene 
(1,271 puan) tarafından
Şikayet ettim canım ne oluyor şikayet edince
0 oy
tarafından
Ben 150 ₺ ye falan gördüm biraz daha bakın 
(1,271 puan) tarafından
Prego marka baktım cnm diğer markalar daha uygun var
0 oy
tarafından
Bende kızıma mont aldım kadın 3 gün kargolamadı hergün yazdım bende iptal ettim sonra kadın yazıyorki ürünü hazırlamıştım iptal ettiniz 
0 oy
(96 puan) tarafından
https://ty.gl/vwb9pzqoqx buraya bakın bende sizin için araştırıp buldum :)
(1,271 puan) tarafından
Canım teşekkür ederim ben bundan bakıyorum ama :) https://ty.gl/zieutcatx8
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İptal et canım aynısı başına geldi  nedense banada 
0 oy
(59 puan) tarafından
Evet öyle satıcılar var neyse ki paranız iade olur 
0 oy
tarafından
Hoppala ne bilmiyorum letgoya bak
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Orda ***** sürüsü birikmiş resmen ben de ıslak mendil aldim 24lu 70 yapraklı olandan 1 hafta oldu kargolamadi kargo evime cok uzak gitmedim dedi eee ozaman niye satiyon salakmi ne iptal ettim 
0 oy
(3,514 puan) tarafından
Ee canim senin paran geri sana yattimi bnde aldim 4 gün oldu kargolanmamis daha
0 oy
tarafından
Ayni seyi valiz alacakken yasadm 250 ye koymustu 200 teklif ettim kabul etti snra dedi dolap kesinti yapiyo gardorps indir ordaki hesabimdan satiyim hem kargo da odemezsin dedi neyse 200 tl yi odeme yapcm kargo parasi cikti hani kargo vermeyecektim dedim ay dedi insanlari kandırıyorlar ben fiyati dusuruyum 200 alacak sekilde ayarlayim dedi oyle yapti odeme yaptim son gun bana haber veriyo ki haftaya gonderebilirim o da ben sordum yani evime gidicm valizim yoktu bi daha iptal etmistim ya insanlar cok degisik gercekten
0 oy
tarafından
Şu an dolap da tam da sizin yorumları okuyordum :D boşverin ya kendi terbiyesizliği
(1,271 puan) tarafından
Hahahah gerçekten mi nasil denk geldin aşırı sinir oldum :))))
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Onu sattıktan sonra aldigi paranjn hayrını görmesin seni okdr oyalamis 
(1,271 puan) tarafından
Tabi canm beni kızımı oyaladı zaten çocuk kaç ay binecek zipzipa. Bir de yüzsüzluk yapıyor ya vazgeçtim ne var diyor
(1,556 puan) tarafından
Nasıl bı zıpzıp ki bu
(1,271 puan) tarafından
Cnm prego zıpzıp yaz google görürsün çok güzel bir şey :)
(1,556 puan) tarafından
Baktım güzel biseymis:)
0 oy
(415 puan) tarafından
Adını soyadını Verde aynısını biz ona yapalım alacak gibi yapıp almayız . Böyle maloş insanlardan nefret ediyorum . 
(1,271 puan) tarafından
Yaa gerçekten zamanımı aldı iki defa ödeme yaptım kredi kartından. Artık dayanamadım bu yaptigin karaktersizlik dedim mahkemeye vercem hakaret ediyorsun diyo yüzsüz
0 oy
tarafından
Direk şikayet et cnm dolap hesabından satış yapması yasaklaniyo
(1,271 puan) tarafından
Şikayet ettim canım. Birdaha edicem suanlik bir şey olmadı. bir de pişkin pişkin vazgeçtim bu kadar basit istediğin kadar şikayet et diyor. Ahlaksız terbiyesizsin karaktersizsin dedim. Mahkemeye vericem diyo hahahah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
4 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 207 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 411 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,418 puan) tarafından soruldu

382,919 soru

11,462,085 cevap

35,052 kullanıcı

...