0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından

Geçen kardesime bir topuklu aldık gelen şey çöp gibi bişeydi fotoğrafını da koyacağım neyse gelir gelmez gidip iade ettim paramız da yattı bitti falan dedik bugün PTT kuryesi gelmiş iade var iadenizi kabul etmemişler diyor ve 53 TL istiyor o da kargo parası sanırım ne yapacağım dolap destek adam akıllı bir cevap vermiyor ulasabilecegim bir numaraları da yok sinir oldum

image

image

15 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Işte bu yüzden dolaptan bir şey almak hiç mantıklı gelmiyor bana
(99 puan) tarafından
Kardeşim ısrar etti ben sattığım herşeyi tertemiz yolluyorum millete hayret ediyorum nasıl böyle bişey yolluyorlar
tarafından
Bende iyiki hiç bişey almıyorum ordan cidden ikinci el ürünü internetten almak çok riskli
-Reklam-
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun ya bu ayakkabı satılır mı resmen çöp dolap destek hattına mail gönder başka çare yok gibi
(1,354 puan) tarafından
Ne kadara almıştın
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Kaç para ödediniz ayakkabıya. Yazık günah ama öyle kalır yanı bu bişe çıkacağını sanmıyorum ben
0 oy
tarafından
Bu tarz şeyleri almamak lazım uygulamadan
(99 puan) tarafından
Kardeşim ısrar etti yoksa ben de ayakkabı almıyorum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Almasaydin kargoyu 
(99 puan) tarafından
Almadım PTT şubesine bırakın param yok nakit dedim
0 oy
(993 puan) tarafından
Paranı geri aldıysan ürün benim değil de alma :)
0 oy
tarafından

Anlamıyorum böyle şeyler satılıyor benim sıfır gibi ürünler satılmıyor ^⁠_⁠^.

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Benzer ayakkabım var nerdeyse 6 yıllık hiç bir sorunu yok, bunu nasıl kullanmışlarda bu hale getirmişler hayret doğrusu. Kargo benim de alma
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Ayy gonderdigi seye bak bunu al bi tarafina montele deseydin
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Canim onun paylaştığı nasıl biseydi görmediniz mi böyle olduğunu 
0 oy
tarafından
gerçekten yazık ya bende bir cok ürün satıyorum  boyleleri yüzünden alan da olmuyor ya
0 oy
tarafından
Ben urunlerime çok dikkat ederek gönderiyorum karşı taraf sorun yaşamasın diye ince ayrıntısına kadar anlatıyorum herseyi bende ayakkabi koydum sıfır gibi ama alan yok :/
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Allah'tan parani almişsin Allah'a havale et var byleleri
0 oy
(640 puan) tarafından
Ben bi kere gelin ayakkabımi sattım bir kere de kizima mont aldım. Tertemiz paket yapıp yolladım, mont da tertemiz geldi bana hatta bere ve taç koymuş hediye olarak,memnun kaldım. Ama artık fiyatları bakıyorum da sıfır ürün üstünde o yüzden sildim uygulamayı. Hani bunu çöpe atsan kimse almaz zaten nasil yollarlar. zaten siz onaylamadiginiz sürece şahıs parasini alamıyor hesapta kalıyor iade ettiğinizde direkt hesabınıza yatiyor. Almayın ister gitsin ister ortalıkta kaybolsun o karşı tarafın sorunu. Siz muhtemelen paranızı qlmissinizdir
0 oy
tarafından
kargoyu geri almadın umarım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 794 göst.
25 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ikbal (48,731 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...