0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar ben karanlıktan çok korkarim hatta evde tek olmaktan da çok korkarim eşim gececiyken evde bütün işıklari açip oturuyorum nasıl yenerim bu korkumu acaba karanlıkta kalınca canavar gelip beni yicek veya kaçircak gibi hissediyorum çok saçma ama boyle bi korkum var

24 Cevaplar

0 oy
(4,584 puan) tarafından
Acaba çocukluktan kalan bir travman olabilir mi canım? Canavar deyince öyle geldi aklıma. Ayet-El Kürsi Nas Felak oku canım...
(446 puan) tarafından
Evet canim dengesiz kuzenim yuzunden hep cocukken tuvalete girince isiklari kapatip kacardi korkuturdu bide korku filmleri falan kaldi boyle :(
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kız Allah seni napmasin salla gitsin otur kendine abur cubur al ye iç tw izle olmadı görümceni kardeşini vs yanına tek kaldığın dgunler al mecbur napacaksin alışana kadar 
(1,897 puan) tarafından
Hadi ya gurbet de misin kuzum arkadaş komşu yok mu yanında
(446 puan) tarafından
Baya gurbetteyim canim fransadayim mustakil ev komsu momsu bosver sokakta ses bile yok ya :((
(1,897 puan) tarafından
Canm bi çare bulman gerekiyor arkadaşın akrabam ol.masi gerekiyor ya ordan taşın başka şehir veya ülkeye ya eşin işi değiştirsin gece çalışmasın bilemiyorum sen şimdilik bebeğinle ilgilenip zaman geçir sürekli telefonla konuş ailen le felan istediğin zaman da bana yazabilirsin kuzum sohbet ederiz
(446 puan) tarafından
Ya ne kadar iyi bir insanin tesekkur ederim :))
(1,897 puan) tarafından
Rica ederim kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 73 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 293 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde AYSGUL. 5821 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...