0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar ben karanlıktan çok korkarim hatta evde tek olmaktan da çok korkarim eşim gececiyken evde bütün işıklari açip oturuyorum nasıl yenerim bu korkumu acaba karanlıkta kalınca canavar gelip beni yicek veya kaçircak gibi hissediyorum çok saçma ama boyle bi korkum var

24 Cevaplar

+1 oy
(394 puan) tarafından
Kusura bakma güldüm buna :) aklına kötü seyler getirme aç güzel bir film izle al cerez merez çikolata yap kahvenide bak keyfine
(446 puan) tarafından
Ben de cok istiyorum sadece televizyonun ışıği acik olsun ama 10 dk guzel gidiyor sonra icimi korku kapliyor açiyorum her yeri :(
(394 puan) tarafından
Bende öyleydim senin gibi anlıyorum seni canım. Ama çocuk doğduktan sonra o korkum gitti simdi hep tek kalıp yatmak uyumak istiyorum
(446 puan) tarafından
Ah benim gitmedi 3,5 aylik kızım var buyuyunce nasil ornek olcam ona bilmiyorum hic :(
(1,862 puan) tarafından
Ahahahahhahah
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canavar deyilde öcüüüüüü:D

(446 puan) tarafından
Ya bide 3,5 aylik bebem var büyüyünce nasıl ornek olcam cocuga nasil diyim git karanlikta odanda tek yat ben yapamiyorum daha :(
0 oy
(3,994 puan) tarafından
Korkuyorsan evinde bol bol Kur'an'ı kerim ac dinle boylece ferahlarsin
(446 puan) tarafından
Doğru aslında tesekkur ederim
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben de korkuyorum ya E.T. varya palyaço o gelecek sanıyorum. Bir de bebeklerden Chucky varya adı batasıca ondan çok korkuyorum. Ben de kalamam tek hele karanlık. Odadan odaya koşa koşa gidiyorum. Gece çişim gelince eşimi dürtüyorum o götürüyor çişe :)
(446 puan) tarafından
Ay evet cocuk gibi yaa suratlari geliyo aklima tovbe tovbe :D
tarafından
Yaa cok güldüm kusra bakmayın :)
(446 puan) tarafından
Yok canim sorun degil :D
(603 puan) tarafından
Gül canım no problem :) tekrar okuyunca ben de güldüm halime:)
0 oy
tarafından

Bende korkuyorum eşim benden önce uyursa ben tvyi ve ışığı açık bırakıp uyumaya çalışıyorum ama bazen gece temizliğe girişince korku filan kalmıyo:D

(446 puan) tarafından
Ben eşim evde olunca gene o kadar cok korkmuyorum ama yokken fena arkami falan surekli kontrol ederim canavarin işi gucu yom beni kaçircak cunku :D
tarafından
Ahahah ben 3 harflilerden korkuyorum yaa :D
(446 puan) tarafından
Tovbe bee bide onlari aklima sokma :D
tarafından
Abboww unut gitsin söylemedim say sjsjsj :D
(446 puan) tarafından
Unuttum bile ahshsgs
0 oy
tarafından

Ben hep korktuğum zaman  1 Ayetel Kürsi okurum sonra korkmuyorum derim rabbim bana koruyucu meleği gönderdi derim kendi kendime :)

(446 puan) tarafından
Nas felak okurum bende genelde :)
0 oy
tarafından
Cocukluktan kalma bi travman falan mi var canim ne bilim korktugun bi an izledigin bi film etkisinde kaldigin bisey? Genelde oyle seyler cikiyo bu korkularin altindan 
tarafından
Sedaaa bi donem oyuncak bebeklere bakamadim dusun neden cunku aklima hep çaki geliyodu dmdmdmdmd ben anliyorum seni simdi herseyden odum kopuyor :D
(446 puan) tarafından
Sagol beni anlayan tek kisi eşim bana normal bakmiyo cunku :D
tarafından
Benimki de bana uzayliymisim gibi davraniyor kendisi de superkahramanmis gibi sjsjsjsjs
(446 puan) tarafından
Kiz sen git kendine bot bak :D
tarafından
Wallahi gidiyom :D
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Karanlıktan bende çok korkarım canm ama alıştım 2 yıldır tek kalıyorum eşim görevde gece yatarken balkonun ışığı sabaha kadar yanar benim de :)))
(446 puan) tarafından
Insallah bende yenerim bu korkumu artik :)
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Aynı korku bende de var bazı zamanlar tuvalete gidemiyorum eşimden rica ediyorum beni tuvaletin başında bekliyor :))
(446 puan) tarafından
Ay tek değilim şükur :)
0 oy
(557 puan) tarafından
Aklına kötü şeyler getirme şeytan vesvese veriyor sana cnm besmele çek euzu besmele çek iyi şeyler düşün aç dua ilahi dinle emin ol o kadar rahat oluyon ki bende senin gibiydim şimdi çok şükür eskisi gibi değilim canavar degilde üç harfliler diyon ama düşünme düşündükçe korkuturlar iyi güzel şeyler düşün birilerini ara konuş kafan keşkül olsun TV aç ve tel ile uğraş bebeğinle uğraş kafanı öyle saçma şeylere yorma cnm 
(446 puan) tarafından
Ilahi guzel fikir tesekkur ederim canim denicem :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tek yenilmeyen korkudur karanlık korkmayan tek kişi yenilecek savaşı kalamayandir:)
(446 puan) tarafından
50 yaşinda bile korkucam galiba :D
(1,862 puan) tarafından
Korkmayan vardır
0 oy
tarafından
Bnde aynen kız çocukları olmasına rağmen çözüm varsa bende deniyim
(446 puan) tarafından
Insallah yenerizz
0 oy
tarafından
korkmamaya çalış sen düşündükçe daha çok korkarsın benm eşim de geçen kış gececiydi açardım bi film yapardım kahvemi geçer izlerdim eşim evdeymiş gibi uykum gelince de tüm ışıkları kapatır yatardım 

benm tesellim gündüz de yanlizim gece de aynı şey aslında her türlü kapılar kilitli 

annem bana helal olsun ben korkarım valla diyordu :)
(446 puan) tarafından
Helal olsun canim annen doğru diyor gece 22.30 da geliyor gobegim catliyor eşim bıkti benden :D
tarafından
sjakak  kız ama dedm ya düşünmeyecek insan valla düşününce ödüm patlıyor hemn saçmalama diyorum sjsksj
(446 puan) tarafından
Bizim ev mustakil bahceli dusunmicem diyom bahceden tık sesi geliyo aha bitti butun motivasyon :D
tarafından
o zaman bende korkardım eşim bazen der ben asla diyorum geceleri hayatta uyuyamam müstakil de eşim olsa bile
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Evin içinde ne olabilir ki bu kadar korkuyorsun. Yap duanı, koy kafanı yastığa, uyu.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben o tarz korkularımı zamanında Supernatural diye bir diziyle yenmiştim korku dizisi :d 
(446 puan) tarafından
Aa cok ilginc biliyorum o diziyi :D
(5,108 puan) tarafından
Korkumuzun üstüne üstüne gitmeliyiz. Bir süre gece lambası tarzında bir ışığınız var ise onu açın ve lambayı kapatın , karanlığı düşünmeyerek sevdiğiniz bir şeyi yapmaya odaklanın o şekilde alışırsınız inşaAllah :)
(5,108 puan) tarafından
Sevdiğim bir dizidir :D ama yeni çıkan sezonları izlemedim sonlara doğru biraz saçmaladılar ama ilk yabancı dizilerimden biri olduğu için yeri ayrı benim için
(446 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim dogru soyluyosun :)
0 oy
tarafından
Gelecek elektrik faturası canavardan daha korkunclu olduğu için üstesinden geliyoruz bi şekilde "D hahahaha 
(446 puan) tarafından
Ahahahahs sorma ya fransaya da %14 zam geldi :D
0 oy
(158 puan) tarafından

Benim eşimde vardiyalı çalışıyor,bu hafta geceye gidiyor ben her zamanki gibi gece ışığımı birde salona yansıyan bir odamın ışığını açık bırakıyorum kapıyı da 2 defa kitliyorum nolur nolmaz diye, 

Zorunda olmadıkça odamdan çıkamıyorum bende :D
Ayetel kürsi ve diğer dualarımı edip uyuyorum Allah büyük Rabbim istemedikçe hiçbşy olmaz :)
(446 puan) tarafından
Dua bende ediyorum canim :))
(158 puan) tarafından
Karanlıktan bende korkuyorum yoksa  :))
(446 puan) tarafından
Insallah atlatiriz bu durumu :)
(158 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Kiz evin tadını çıkar işte ne güzel bnm eşimde gece çalısıyo bazen bnm aklima hiç öyle seyler gelmez insanın evinden başka güvenli yeri olmaz 
(446 puan) tarafından
Dogru canim bende evcil bi insanim evimi seviyorum ama keske aksamlari olmasa :D
0 oy
(80 puan) tarafından
Benimde karanlık fobim var ama çok fazla korku filmi izlediğimden oldu benimki asla kalamam karanlıkta gözlerim fal taşı olur resmen ama yalnızlığa alışıyorsun Bi şekilde eşim gece dükkana mal almak için kalkıyo ben artık alıştım çocuklarda var
(446 puan) tarafından
Kizim biraz buyuse belki rahatlarim bende ya :D
(80 puan) tarafından
Belkide alışırsın kafanı başka şeylerle meşgul et aklına korku getirme
(446 puan) tarafından
Insallah alışirim artik ya
(80 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
tarafından

muhtemelen cocukken korkutmuslar seni.. benee ilk baslarda butun isiklari acardim zamanla alisiyor insan.. mesela bakiyorsun elejtrik faturasi tavan diyorsun ki en iyisi korkmak :D

(446 puan) tarafından
Benim dengesiz kuzenim vardi cocukken ne zaman tuvalete gitsem işigi kapatirdi dengesiz insan ondan basladi sonra korku filmleri cabasi :(
tarafından
evt korku filmi etkili ben artik izlemiyorum :)) izlersem en az bir hafta kocamin gece evde oldugu zamana denk gelmeli
(446 puan) tarafından
Ay 1 ay gitmiyo bende etkisi :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 72 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde AYSGUL. 5821 (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu

378,332 soru

11,324,023 cevap

34,775 kullanıcı

...