0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (149 puan) tarafından
Kizlar ben bir yasiyorum kaynanamlara belki bilen vardır eşim askerdeydi beni evden kovduğu için 6 ay ablamda kaldım şimdi eşim geleli 1 ay oldu evimizi aldık yakın zamanda tasincaz inşallah dün arsaya gitmek istediler havalar soğudu için ben gitmek istemedim 5 aylık bebeğim var ama laf etmesinler diye gittim bu buna bozuldu ben gitmek istemeyince neyse kayinababmla tfalan tartıştılar eşimde bı pazarın var mahvediyonuz dedi benim anlamlara gittik neyse akşam misafir geldi ne yüzüme baktı ne konuştu sürekli laf sokma derdinde bugün sürekli anne bunu yapayım şunu yapıyım dedikçe beni tersledi bugün sofrada da ben yemek varmı diye sordum kalktı herkese koydu yemek isteyen kendi koyar dedi ne kaşık çatal tabak zaten sofraya hiç biseyde koymamisdi benim için bu en basit olaylarından biri sadece ben yani kötü bı insan değilim ne derse desin hep sustum iki senedir bı ekmek istediyse canım sordum öyle yedim artık nasıl baş edecegimi şaşırdım ben hayatımda kimseye kin veya nefret beslemedim  bu zamana kadar Allah var ama bu kadına içimde öyle bir nefret varki gerçekten ne yapacağımı sasirdim sussan ayrı konuşsam ayrı dert bazen dayanamayıp bende laf sokuyorum ama bu kadar değil bana ettiği eziyetten bıktım ne yapıdan hakkından gelicem bilmiyorum Allah aşkına bana akıl verin ben nasıl bu kadınin çatal dilinden kurtulucam niye bana bu kadar kotu davraniyo anlamıyorum susuyyumu konusuyummu bilemiyorum artık etrafımda da tek arkadaşım yok kimseye anlatamıyorum hakkınızı helal edin uzun oldu 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evini ayırmışsın canım zaten en iyisi mecburwn görüşeceksen göeğş orda da samimi olma he de gec faxladan tek bi kelime etmw kafana da takma yapacak nişey yok malesef atsan atılmıyo satsan satılmıyor 
(149 puan) tarafından
Şafak sayar gibi sayıyorum 1 haftayı valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten taşınacakmssn sık dişini kuzum . Çok zor Allah yardımcın olsun ama ezilme karşısında.  Yapmak istemediğin hiçbirşeyi onlar istiyor diye yapma sonra böyle oluyor g.tleri kalkiyo
tarafından
Sabreden derviş muradına erermiş.  Taşınınca da öyle hergun gitme.  Biraz kıymet bilsin
(149 puan) tarafından
Elimde olsa kapısının önünden gecmem
tarafından
Aynen valla . Normalde yüzüne bakılacak insanlar değiller de eşimin hatrına konuşuyorum
(149 puan) tarafından
Eslerde kıymet bilmezse iyi ama bizimki de susuver aslı diyip duruyor daha da zoruma gidiyor
tarafından
Ne yapsın o adam da anası atsan atılmaz satsan satılmaz.  Analarını bizden iyi biliyorlar .
Bugün mesela kızım tlf konuşurken biraz öksürdü.  Gönderme okula sanki gidipte başıma katip mi olacak diyor . 1. Sınıf dersleri aksatmamak lazım anne diyorum aman sanki kalsın sınıfta tekrar okusun sanki ne varmış ki diyor . Eşime diyorum.  Aklıyla konuşmuyor o boşver diyo
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Evine taşınınca gitme olsun bitsin o zaman anlar kıymetini şimdi hava hoş ona 
(149 puan) tarafından
Zaten çok fazla gitmem insallah bı tasiniyimda bu seferde o gelir hergun
(13,036 puan) tarafından
İşim var müsait değilim de bitti. Arada laf sok habersiz gelirse

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 137 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy