+1 oy
353 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar evde toka işi yapmak istiyorum hangi dikiş makinesi iyi kullananlar model soyleyebilirmi

5 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından
Bol bereket versin rabbim canım 
tarafından
Canım daha başlayamadı m öyle bir planım var ama insAllah baslaeim kızı uyuttuktan sonra akşamları 1 saatte 100 tane dikerim işte lisede okumuştum modelistlik
(13,099 puan) tarafından
Düşüncen bile güzel kuzum. Benim elimden gelmez öyle işler normal iş buldum evde yapabileceğim eşim istemiyor. Evde pineklemeye devam yani.
tarafından
Valla cnm istese istemese bu sefer yaşlanınca yetmiyor çalış derler bir tanesi benim babam annemi çalıştırmanız şimdi kadın hasta çalış ise göre diyor
(13,099 puan) tarafından
Ah ah doğru diyorsun :( rabbim elden ayaktan düşürmesin
tarafından
Amin cnmmm
-Reklam-
0 oy
(119,490 puan) tarafından
dikisten hic anlamam ama hep singer makine iyi diye duyuyom
tarafından
Evet cnm ama modelde önemli hepsi ayrı dikiş yapıyor bazıları hızlı yapıyor bazıları yavaş ayarlı olanla iyi oluyo
0 oy
tarafından
Singer var babamlar da canim
tarafından
Hangi model cnm bilgin varmı
tarafından
Bilgim yok valla canim
0 oy
tarafından
Ben olsam sanayi makinası alırım çünkü devamlı çalışcak ama ev tipi olanlar daha çok tamir gibi yani az çalıştırılıyor diye düşünüyorum bide nereye vericen tokalari anlaştın mi kimseyle hazimi işin canimm
tarafından
MasAllah abla insAllah olur namazlarımi kılmaya çalışıyorum sürekli bırakma durumum oluyor ve bu durumdan çok rahatsızım böyle dünyada varmış yada yokmuşum hiç farkinda değilim çok boş bakıyorum dünyaya birşeyler le uğraşmaya çalışsam bile hiçbir şekilde sonunu getiremiyorum azim hırs yok :/bu durumdan çok muzdaripim
tarafından
Abdesini düzgün al canım o zaman daha istekli olur namazın bide bendede oluyo nefisle hep bı mücadele edicen canım başka yolu yok yani harkez zorlaniyo yani şeytan nefsin çok zorluyo bide dünyalık işler ama hepsini aşıp ben geldim rabbim sana geldim herşeyi bıraktım sen çağırdın ben geldim diye düşünüyorum o zaman bı huzur geliyo çok şükür kuran okurkende mescide giderkende inana bende çok zorlanıyorum ama hepsini aşıp gitmeye calisiyorun çok şükür yalan Dünya çünkü herşey yalan
tarafından
Aynen zaten yalan olduğu için hiç mutlu olmuyorum bu dünyada hicbirsey beni güldür muyor sadece namazda huzur buluyorum
tarafından
Yaaa canım mevzu nerden nereye geldi gördün mü demek ki ikimizinde bunları konuşmaya ihtiyacı varmış rabbim hakkıyla kilanlardan eylesin kabul etsin inşallah
tarafından
Amin cnm valla arkadaşlarım vardı kimse kalmadı konuşacağım okadar yalnızım ki herkes evinde bir koşturma içinde yada ailesiyle benim ailemde gelip giderler ama çok böyle içli dışlı değilim babamla
0 oy
(601 puan) tarafından
A101 den aldım bir ay önce Singer çok memnunum ayrıca toka işi derken nasıl bişey düşünüyorsun canım banada fikir olsun 
tarafından
Canım toka işi veriyolarmis evlere 100 tanesi 50 TL'ye dikiyorsun
(601 puan) tarafından
He anladm bn kendin yapcksin sandım :) fiyatı çok iyiymiş ama bizim burda duymam hiç yok giyim üzerine burda hep
tarafından
Aynen canım benim aklımda yattı boş kaldıkça dikerim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
11 cevap 146 göst.
0 oy
8 cevap 172 göst.
0 oy
24 cevap 428 göst.

381,197 soru