0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Anneler merhaba. Bebeğim 2 ayını doldurdu 3 gündür uykusunda yatarken öğürüyor. Hemen kaldırıp ters çevirip sırtına vuruyorum nefes almaya başlıyor. Gecem gündüzüm karıştı korkuyorum çok nefessiz kalacak bir şey olacak diye. Yastık kullanayım gecer dedim aynısı oldu. Yastığı kaldırdım aynısı oldu. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bu durumu yaşayan oldu mu. Ne olur yardımcı olun 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yan yatırıyor musun? O aylarda yan yatırılır bebekler sağ sol değiştirerek yatır 
(21 puan) tarafından
Yan yatiriyorum ama hemen kendini sırt üstü çeviriyor. Yastıkla destek koyuyorum yine çeviriyor
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Reflü yatağı kullanın faydası olacaktır uyuduğu yerde kussa bile direk çıkarı birde tabiki dikkatli olun uyurken muhakkak
(442 puan) tarafından
Bana mı dediniz
(21 puan) tarafından
Bana mı dediniz anlamadım
(442 puan) tarafından
Anladım canım mamadan sonra hemen yatırıyosan migdesi rahat etmiyor olabilir bence sen doktora götür ama hemen geçer ins
(21 puan) tarafından
Valla sabah olsun diye dört gözle bekliyorum. Gecer değil mi bu durum
(442 puan) tarafından
Geçer canım tabiki zamanla büyüdükçe geçecek merak etme
0 oy
(296 puan) tarafından
Gazını çıkaramıyorsa ondan öğürür, doktor bize gaz damlası vermişti bunun için
0 oy
tarafından
Reflusu ya da gazi olabilir. Gaz damlasi kullaniyor musun? Bir de yan yatir, kafasi az yuksekte olsun yataginin bas tarafina havlu falan koy yukselt canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,517 cevap

34,855 kullanıcı

...