0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Ya kızlar şu son 1.5 aydır sürekli hasta oluyorum sürekli gribim ya 1 hafta geçiyor tekrar başlıyor 1 hafta sonra bi daha başlıyor geçen hafta iyiydim ondan önce ateşim 40 41 lere cıktı havale geçirdim düzeldim şimdi tekrar burun akıntısı burun tıkanıklığı nezle boğaz ağrısı hepsi karışık biktim artık bu hallerimden gebelik için tedavi gördüğüm için doktorlarda bisey yapamıyor bi parol serum verip yolluyorlar. Nasıl düzeleceğim  ben gerçekten sürekli hasta olmak hayatımı çok etkiliyor dışarda birisi koşsa ben grip oluyorum..

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vücudun direnci düşmüştür bacım bol bol kuşburnu iç c vitamini kaynağı mandalina portakal limon ye
(60 puan) tarafından
Kuşburnu değil de aslında meyve çok yerim hatta yemek yerine yediğim bile oluyor ama anlamıyorum bu işi
tarafından
Bilemedim kuzum
(60 puan) tarafından
Sağol canım benim yine de aslında evde multi c diye bi vitamin var kullansam mı
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Sagın var bacım salgın herkes suan ayni durumda
(60 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle herkese bi şifa versin inşallah gerçekten hayatımı çok etkiliyor zaten covid var sürekli oldum mu olacam mı biktim artık
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Aynı senin gibiyim cnm 40 gundur hastayım, bır turlu toparlanamadım. Sürekli grıbım burnum tıkalı bogazım agrıyor. 2 gun once Dr gıttım antibiyotik verdi kanıma bakıldı vitamin verdı bıraz ıyı gibiydm bugun yine bogazım agrıyor faranjıt olmusum. Emzırıyorum antibiyotik bile fayda etmiyor ne olacak halim bılmıyorum cok yoruldum esım usandı hastalıgımdan
(60 puan) tarafından
Al benden de o kadar hanı yeni doğum yapana derler direncin düşer diye bana ne oluyor oturduğum yerde bacım valla eşimi geçtim ben artık hasta olmaktan biktim
(4,232 puan) tarafından
Valla oyle cnm vitamin olsun degerlerm dusmesın diye getirmedıgı yiyecek kalmıyor. Pekmez serbetı ne kadar yapıp ıcırıyor. Fazla yiyemiyorum midem bulanıyor arada, basım cok agrıyo sınuzıtler oynıyo. Doktor beslenmene dikkat et dedı. Esım kızıyor emzırıyorsun sana yetmiyor yediklerin dıyor. Ne yapıcm bilemıyorum cok halsiz kalıyorum bazen
(4,232 puan) tarafından
Dogumdan sonra daha dırenclıydım. Salgın var herkes hasta ama ben nıye ıyımesemıyorum sanırım covıd atlattım cok fena eklem agrılarım oldu cok kotu oldum hala etkısındeyım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevde Meva (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
0 oy
3 cevap 133 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu

381,628 soru

11,424,219 cevap

34,982 kullanıcı

...