0 oy
359 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar cok cok afedersiniz özel soru birazcik daha 19 gün oldu dogum yapalı egilip kalkarken falan hava çıkıyo genital bölgemden kimsenin yaninda yere falan çömelemem artik yoksa utanctan yerin dibine girerim bunun bi çozüm yolu yokmu ya 2. Dogumumu yaptim ilkinde boyle olmamisti ya..

8 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Zamanla geçiyor merak etme :))
(3,099 puan) tarafından
O gecene kadar artik kipirdayamam bile kiz ossurdum zannederler puhahahha :D
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Benim ilk doğumdan  sonra oluyodu ama başkasının yanında değil, eşime denk geliyodu çok utanıyordum. Bi süre sonra geçti. Ben de nasipse aralıkta 2. Doğumu yapicam inşallah ondan sonra olmaz ya. Elinde olan  bi durum degil ama çok utanç verici :angel: 

0 oy
tarafından
Sjsjsjsjjsjsj dik dur egilme sopa gibi sjsjsjsjs ay cok guldym yaaaa geciyo bacim geciyo merak etme :)))
0 oy
tarafından
Bana olmadıda kuzenime oldu 2 ay sonra geçmişti , genelde normal doğum yapanlarda oluyomuş cnm
0 oy
(5,559 puan) tarafından
16 aydır doğum yapmışım hala öyle oluyor anlamadım . Çok kötü bir durum . Çişini yapar gibi rahatla sonra tut kendini içeri çek . İnternet ten bak . Ben öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Rahim eski boyutuna döndüğü için çok normal bu şekilde olması canım zamanla geçiyor ") dert etme 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim hamileyken oluyordu eşimin yanında olurdu çok utanırdım oda duymamazlıktan gelirdi normal doğum yapmadım o yüzden doğumdan sonra geçti benim rahim toparlandığı içi olabilir kuzenimde de oluyordu
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Tecrübeyle sabit zamanla geçiyor benimde 40 gün felan sürdü canım benimde 2. Doğumun 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 606 göst.
+14 oy
94 cevap 2,205 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu