0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Esimin ailesi ve kendi ailem konuşmuyorlar. 

Ama esimin ablası her yerden ailemi takip ediyor bunu farkedip dillendirince kayinvalidem kızını koruma maksatlı bana ağır hakaretler aileme hakaretlerde bulundu. Ve bana çocuğunun hayrını gorme fitnesin dedi. Canından bul dedi. Beddua etti . Resmen ol dedi. Ben hic bisey yapmıyorken. Ama eşim annesine ailesine çok düşkün tavır alıp konuşmasam evliligim biter  6 aylikta bebeğim var sizce nasıl davranmalıyım. Aile husumetinin sebebi de benim ailemin maddi yetersizliği ve karşı tarafın aşırı maddiyat duskunlugu

6 Cevaplar

+1 oy
(670 puan) tarafından
Ailesine düşkün değil seni ezmeyi seviyo sende gir fitne yap ben olsam madden mecbur gorusucem ortalık karistimaya fırsat arar keyif alirdim
(2 puan) tarafından
Çok uyanıklar onların defalığına yetişemiyorum artık.
-Reklam-
+1 oy
(961 puan) tarafından
Eşin sana tavır alırsa sen de ona tavır al konusma ya da otur bu sebepten evliliğimiz biterse ne olucagonı sanıyorsun de. Tamam aileler görüşmeyebilir ama hakaret etme hakkına kesinlikle sahip değil
(2 puan) tarafından
Tamam bitsin o zaman der ve biter çocuğa kıyamıyorum ben yoksa kimse vazgeçilmez değil-dir.
(961 puan) tarafından
Kesinlikle böyle diyen adamların %90 nı da bin pişman oluyor sonra. Aile yüzünden yuva dağıtılır mı ya.
(2 puan) tarafından
Aynen öyle de işte anlamiyolar
0 oy
(782 puan) tarafından
Balik baştan kokar derler canim yani sen nisanliyken mutlaka ailen sen ve etrafin halan dayin amcan bir yorumda bulunmuştur ve hic dikkate alinmamis simdide sen çekiyorsun malesef Allah sabir versin cocuk içinse evinde siddet vs yoksa sadece eşinle basbasa yasayacagin esinin ailesinden uzak olan bir yerde bolgede sehirde yaşa yoksa bu tarz cekismeli lafsokmali gider bide evin ayriysa mumkkun oldugunca kendinle ilgilen ne onun ailesi hakkinda yorum yap nede cok fazla gitme yorumda yapma  ne kadar uzak o kadar iyi
(2 puan) tarafından
Dinlemedim dediler de cahillik işte.
0 oy
tarafından
Hic kendini onlarla bir etme cnm 

Sessiz ol zor olacak ama yapmaya çalış esin aileme gidelim demeden gitme git ve mesafeli ol  misafir gibi git otur gel esinin yanindada hic ailesinin lafını etme bak gör nasıl mutlu oluyorsun cnm
0 oy
tarafından
Onunkı aılede senınkı ne ??? Pardonda sırf maddı durumunıyı dıye kmse kımseyı asagılayamaz kptu laf soyleyıp beddua edemez.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Karısına  bebegine  beddua ettiren adamla  bırak da ewliligin bitsin  

Ailene  evladına  hakaret ettiren adam  adam değildir  

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 524 göst.
0 oy
13 cevap 1,231 göst.
3 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.