+1 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ac nedir kızlar 21+5 uyumlu sıkıntı olur mu internetten baktım hesaplarken 7 günlük sapma olabilir yazıyor ama korktum yine de 24 haftalık hamileyim adet tarihime göre ayrıntılı yapan doktor zaten 2 haftaya kadar olan gerilikler bizim için önemli değil demişti ama ac neyse o geride baya :((

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ysrımdcı olur musunuz 
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Ac bebegin karin bolgesinin cevreyen olcudur
tarafından
Çok mu geride :(
(629 puan) tarafından
Cnm yazmiyorki arti koymus sadece ve kafana takma suan cok kucuk kilo aldikca duzelir canim benim
0 oy
tarafından
Kiz doktor normal dediyse kendini sıkıntıya sokma hiç inşallah bi şey olmaz kalbini ferah tut
tarafından
Yok canım doktora sordum Bi sıkıtkı yok değil mi diye yok Bi sıkıntı iyi dedi ama ac neyse o baya geride :(
tarafından
Kiz benim kızımın karin çevresi gelişmemişti haftasına göre riskli gebeliğe gönderildim alel acele hemen gittim bana dedi kan akışı düzgün sadce kizin biraz minyon olur dediler gerçektende kızım minyon oldu ama ben haftası sanıyordum 38 hafta diye gittik 36 haftalikmis meğer öyle doğdu şuan çok şükür nerdeyse 2 buçuk yaşında olucak
tarafından
Benim bebeğim erkek :( minyon olur mu yani
tarafından
Kiz yok ondan demedim yani doktorlar ne diyosa güven onlar bi şey yok dediyse Allahinda izniyle tabi yoktur
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım hiç oturup bunlara tek tek bakıp karşılaştırma yapmadım bunlar tam değerler değil farklı bi ultrason aletinde bu değerler farklı çıkacaktır bi sorun olsa doktor zaten bırakmaz seni yatış verir ciğer geliştirici yapar haftada bir hatta üç günde bir çağrır falan bazı bebekler ilk üç ay hızlı gelişir bazıları son üç ay bazılarında son ay gelişim tamamen durur bazılarının anne baba minyondur bebekte yavaş gelişir o zaman doktor tedbir alır ne yapılması gerekiyorsa yapar sen güzel beslen yeter bir gün bile kilo boy sorup kendimi endişelendirmedim sorun var mı diyordum yok diyordu ya da şöyle bişey var ama önemli değil olabilir falan deyince aklımdan siliyordum sürpriz bi kutu gibi düşün ne kadar bakarsa baksınlar Allahtan başkası bilemez nasıl olacağını ve nasıl olursa olsun kabulüm diyordum hep burdan bu değerleri soranları anlamıyorum hamileliğinizi kendinize zehir etmeyin  tadını çıkarın 
tarafından
Benim baştan beri sıkıntılı olduğu için maalesef tadını hiç çıkaramadım canım :(kafamı Allak bullak eden doktorlar oldu biri öyle dedi biri böyle hepsi Bi kafadan konuştu en son bu doktora geldim buns Bi sıkıntı var mı dediğim de yok normal dedi kağıda bakınca 21+5 gördüm ister istemez kafama takılıyor :(
(4,089 puan) tarafından
Benim de öyleydi 8. Haftada başladı kanama alanları 33. Haftaya kadar Progestan kullandım arada iğne kullandım ama geçti gitti bunlara takılma
0 oy
(265 puan) tarafından
Korkma benimde 4 hafta geriden dendi 2 gece hastanede kaldim serum taktilar sonra cuger gelstirici vurdular ama dogurdum sukur 3 kg dogdu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 795 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu