0 oy
291 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (59 puan) tarafından

Kizlar bu ingstaramdaki kadınlar veya cevremdekiler hemen zayıflıyor ciltlerini aşırı güzel ben 69 kiloyum boyum bir elli yüzüm sivilce tarlası kimse güzelik sırlarını söylemez hiç anlamıyorum 

Çevremdeki bazı evli kadınlar hemen zayıflamış yüzleri pamuk gibi hani sirrriniz ne diyorum sabır ve idare ulan ne kullandın onu söyle ne of oturup aglicam bikini bölgem aşırı kararma var nasıl rengini açarım bilmiyorum karnimda çok çatlak var bir kızım var birde kocam var 3 yıldır evliyim 19 yaşındayım o kadar 

Ve günaydın<3

7 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim var evey ama kimse güzel bulmuyor söylemem o yüzden:)
(59 puan) tarafından
Sen bana soyle ben kötü bulsamda güzel derim☺️
(1,862 puan) tarafından
Yoğurt elma salatalık aleovera  çiçeğinin sümüksü jeli dalin şampuan la hergun yıkamak:)sivilceyi soda ile temizlerim bide
(1,862 puan) tarafından
Ten kararması için bir kaseye kabartma tozu limon sık sür bir hafta hergun dilediğin zaman yıka geçmezse bepandol krem ve masdercol  meme ucu kremi karıştır sür anında beyazlatiyor
(1,862 puan) tarafından
Madecassol muş yanlış yazmışım
(59 puan) tarafından
Tesekur exeidm kizlar dediğiniz kremleri maaşım yatınca alacgin tesekur ederim
-Reklam-
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm la roche posay yuz temizlsme jeli ve effectler duo krwm dene cnm kil maskesi al loreal parisij ve nem terapisi var loreal parisin oda etkili
(59 puan) tarafından
Gratise gidince alacağım tesekur ederim not aldim
(2,860 puan) tarafından
Gratiste yok cnm eczaneden alabilirsin
0 oy
tarafından
Valla cabim benim yyzumde öyleydi en iyi markaları da kullandım fayda etmedi yüzüm için hel desen maske desen bu tarz ciltlerin ciddi bir bakıma ihtiyacı var ben  4 seans cilt bakımı yaptırdım 1,5 ay arayla ancak düzeldi 

Zayıflamak içinde diyet yap 7 den sonra bir şey yeme gece uyumadan yarım saat önce küçük bir kase yoğurt içine yarım limon ve 1 tatlı kaşığı pukbiber dök ye göbeği cok zayıflatıyor 

Gobekteki catlakliklar için de kakao yagi kullan düzenli her gün rengini açar cildi gerdirir 

1
(59 puan) tarafından
Kakao yağı inşallah geçirir tesekur ederim
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Kuzum cilt için inan sadece sabun ve lif güzel ve vazelin sürmek arada bebek yağı ama lif çok önemli benim için . Kiloda sabır irade spor dayanıklı vücut sabah erken kalkıyorum evimin işini geceden yapıyorum yatıp kalmıyorum bir çırpıda yemeğimi ütümü yapıyorum namazlarimi aksatmiyorum gündüz kendime vakit ayırıyorum kitabımı okuyorum markete  manava yürüyerek gidiyorum ekmek almaya cikiyorum hergun mesela özellikle sabah öle bı zinde oluyorum ki akşam üstü 8tane mekik çekiyorum günümü değerlendiriyorum papatya çayı ıhlamur zencefil çayı devamlı elimde eh işte yardımcı olurum inşallah.GUNAYDİN kalk silkelen ve sende yaparsın kimseye ihtiyacın yokkk ❤️
tarafından
Ohhh ne de güzel yazmışsın içim açıldı valla ☺++
(1,243 puan) tarafından
Teşekkürler cnm ❤️
0 oy
(961 puan) tarafından
Cilt içim tavsiyem önce içerden tedavi günlük 2,5 lt su iç 1 hafta düzenli cildinde ışıldamayı görürsün bir de bol nemlendirici 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım valla cilt için en önemli şey yediğine içtiğine dikkat etmek ve uyku kızım doğduktan sonra anladım çok yağlı tuzlu şekerli ve abur cuburdan uzak dur cildini bioderma pembe kutulu olan jelle temizleyebilrsin ama dıştan çok cildin iç temizliğine dikkat etmek gerekiyor o da yiyip içtiklerimize dikkat ederek oluyor
0 oy
tarafından
Aşkım bak maaşında varmslutfen bir diyetisyene birde cilt bakımına git. Kalitesinden emin olduğun yerler olsun.. kararma içinde bunları hallettikten sonra estetik merkezlerinin tedavileri var. Ama önce zayıfla sonra tedavi. Sorunlarının hepsinin profesyonel cozumleri var.s ende kimseye anlatma

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 410 göst.
10 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 997 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 193 göst.