0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,134 puan) tarafından
Bugün saat 1 de detaylı ultrasonum var birazcık heyecan yaptım uzun zaman sonra tek başıma İETT ile uzak yere gidecegim. Bakırköy Sadi konuk Hastanesi'nde. 2 tane doktor erkek dedi içimde bir his var detaylı da kız diyecekler gibi... Tâbi ki sağlıklı olsun kız erkek önemli değil

3 Cevaplar

0 oy
(15,843 puan) tarafından
Güzel haberler alırsın inşallah ❤️❤️ Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin ❤️
(9,134 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
Benim de haftaya ikizlerimi görücem detaylı da çok merak ediyorum inşallah güzel haberler alırsın :) 
(9,134 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim sende inşallah
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Bende aynı heveslerle gitmişim ama hep erkek dediler hemde hiç uğraştırmadı sağ olsun edepsiz açıp açıp yatıyor 14.hafta da yüzde 99 erkek dediler hala da öyle söylüyolar inan şüphelenen bile olmadı :D
(9,134 puan) tarafından
Hihihi edepsizligini severim onun :D sağlıklı olsunlar da kız erkek farketmez tâbi ki hayırlı evlat olsunlar. Bir oğlum var herkes peşi kız bunun kız güzelliği var diyodu bilinç altıma nasıl yer ettiyse artık öyle bir beklentiye girmişim
(3,828 puan) tarafından
Benim de daha ilk canım o yüzden çok takılmadım ama yine de Rabbim ikisinden de tattırsın inşallah kuzumm sana da hayırlı sağlıklı bir kız evlat nasip etsin inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
0 oy
13 cevap 304 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.
19 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 310 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu