0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından

image

20 aylik  bi duzelmedi saclari ana saclarini kesmistim doktoroda gtrdum bisey goremedi sadece sokulmesi b12de olur dedi b12 kullanmaya basladik ama neden tiftik sadece arkasi boyle

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yatınca çocukların saçlarının arkası bozuluyor elektrikleniyor bence normal 
(795 puan) tarafından
Ne zamn duzeliyor cnm peki  cok uzuluyoruz bole olunca bi yikayinca duzgun bizimki kivircik
tarafından
Saçları uzayınca veya yan yatınca geçer canım devamlı sırt üstü uyursa uyanınca böyle olur
(795 puan) tarafından
Artk kendi yatiyo cnm yan duz sirt ustu ayarliyamiyosun ki buyudu artk inşallah duzelir cnm kan sonuclarida  hep numune eksik cikiyor  biraz zaman gecmesi lazim
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim oğlumunda yatıp kalkınca öyle oluyor birde kıvırcık yoluk yoluk duruyor 
(795 puan) tarafından
Bnmkide cok degil kestikten sonra daha iyi oldu gibi
(2,593 puan) tarafından
sen istersen bir danış ama ben yatmadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum kayınvalideminde saçları kıvırcık onunda uyanınca öyle kabarık kabarık oluyor
(795 puan) tarafından
Bebislerin saclari cok guzel olur aslimda buyuk saclari gbi olmazlar  gtrcek tekrardan ama kan  icin beklemem lazimmis
(2,593 puan) tarafından
tarayınca düzelmiyor mu canım
(795 puan) tarafından
Goruntu olarak degisik cnm on saclara benzemiyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızımın da öyle  canım  hep  arkası  oluyor  ben şampuan dan kaynaklı  diye düşünmüştüm  değilmiş  birde  hemen  tuyüm gibi oluyor  ama  ben bebeklik saçını  kesmedim hiç 
(795 puan) tarafından
Bn kestim cnm bebeklik saçini can skıyor evlat olunca
(5,949 puan) tarafından
Yatmadan  dolayı  o canım  bence ya zamanla düzelir inşallah
(795 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
tarafından
Oglumun saclari uzunken boyle tiftik olurdu   uni baby kolay sac tarama sprryiyle aciliyor rahatca
(795 puan) tarafından
Yikandiginda sorun yok canm uyuyor sabah kalktiginda boyle dger yikamaya kadar
0 oy
tarafından
Sırt üstü uyuyorsa o yüzden oluyordur
(795 puan) tarafından
Insallah bi skıntı  yoktr cnm gtrdum doktoroa   kolunda dondure döndüre igneyi kolunda  kan aliyolar sonuclarda hep numune eksik yaziyor   bi kac kere bolw oldu doktor bi kac ay sonra gelin dedi insallah bu sefer duzgun  çıkar sonuçları
0 oy
tarafından
3 yaşında bile düzelmedi bizde kestik malesef baya kısalttık şimdi biraz uzadı normale döndü şükür 
(795 puan) tarafından
Tekrar kesmemmi lazim yani
tarafından
Yani eşim makine ile kesti ondan sonra düzeldi. Önceden ben makasla kesiyordum uzayınca aynı oluyordu makineden sonra düzeldi
(795 puan) tarafından
Biz jiletle kesmistik bebekken

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 395 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.
0 oy