0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (1,310 puan) tarafından
Kızlar 8 aylık kızım, eşim kazıtalım daha gür çıksın diyor. Bilemedim napim diye 

15 Cevaplar

+1 oy
(450 puan) tarafından
Kimisi alakası yok diyo ama bende çok seyrek diye kazidim jiletle şimdi baya bi gür çıktı.. Nasilki jiletle biyerinizi aldığınız zaman kalın ve daha çok çıkıyor sa saçta ta öyle işte alakası yok diyenler neye göre diyo acaba he ama altını çizeyim saçı komple kaziyacaksin kesince tabi olmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok yapan var cnm burdada vardı

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sakin dinleme alakası yok cnm 
0 oy
(1,438 puan) tarafından
1 yasi olsun sonra yap cnim.bizim burda 1 yasi olmamis kazitlazlar
0 oy
tarafından
Benim oglumun saci acayip gurdu hemsirler dotografini cekmisti boyle cocuk gormedik diye hala asiri uzar biz kestirmekle bas edemeyiz. Hep baglarim hep. 

Bunun kesmekle falan alakasi yok. Irsi bence

Ama zaten azsa saci kestir bise olmaz
(1,310 puan) tarafından
Canım eşimin de benim de çok şükür saçımız gür. Bilemedim napim diye
tarafından
O zaman baskasina cekmis kuzum. Benim sacim az esimin normal ama esimin ablalarinin asiri fazla oglum onlara cekmis belki senin kizinda oyledir. Ama suan tamda kis donemi usumesin. Bide ustune yazin kestirsem desen yaz donemi. En iyisi sapkaya alistir once sonra kazi
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ayy hayır saçların hepsi aynı anda çıktığı için gür gibi görünüyor 
0 oy
tarafından
Bu soğukta yapmayın canim
0 oy
tarafından
Makine ile sıfıra vurduk yolmuştu azalmıştı yanlar çirkin duruyordu şimdi uzadı çekerse birdaha kesmem çünkü kız bebege sıfır yakışmıyor
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Sakın yapma diyen arkadaşları anlamıyorum. Saçı bir kere kazıtmak sünnettir. Ben sünnet olduğu için 3 buçuk aylıkken kazıttım kızımın saçlarını. Gürleşmedi ama daha sağlıklı oldu. Zaten dökülüyordu bebek saçları. Şuan da kıvırcık saçları gören hayran kalıyor. Benim amacım sünneti yerine getirmekti sadece.
0 oy
(237 puan) tarafından
Benimde 8 aylık bebeğin saçı az ama 1 yaşına kadar dursun diorum zaten saçı yok
0 oy
tarafından
Gür olsun diye değil sünnet olduğu için kazıdı babası ama evet gürleşti ve çabuk uzadı 
0 oy
tarafından
Hayır hiç kazıtmadım kazıtmamda bence genetik bir durum olduğunu düşünüyorum annem saçımı hiç kazıtmamış aşırı gürdü oğlumunda seyrek ama genede kazıtmadım kazıtmam 
0 oy
tarafından
İki kızım var buygun saçı çok seyrekti bir yaşında kazittim çok güzel saçları çıktı kucugunku gür ellemedim 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım bide bebeklerin hep saçı kazıtılık kız erkek fark etmez 1 kez de olsa kazınır yani benim oğlum 6 aylık nisan ayında kazıtcam mesela şuan kafası üşür ve bizde ilk kez saç kazıncaksa ilkbaharda kazinir kışın ve sonbaharda kazirsan dokulür derler
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kesinlikle daha gür çıktığına bn inanmiyorum..kuzenimi de yaptılar kiz cocukta guzel de durmuyo bnce..ama kuzenimin saclar yine cılız 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
13 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 421 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...