0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglan anneleri kendiniz gibi bir gelin ister misiniz? Kiz anneleri esiniz gibi bir damat ister misiniz? 

Doğruyu soylemek gerekirse ben kendin gibi gekin istemezdim. Cok soguk bir insanim cabuk ofkeleniyorumm ve o zaman da agzimdan çıkanı kulagim duymuyor. Ama sagilsun kaynanam idare eder beni alisti artık. Fazla alibip kırılmaz bana. Ama elimden geldigi kadar da hepsine saygida kusur etmem. Evime yalandan gelseler önlerine bir sofra kurarım. Yeri gelir. Dort dortluk yeri gelir bir zeyrin bir peynir ama asla bahane uretmem. Ben sanırım benim bir tık sakin halimden bit gelin isterdim. 

Siz kendiniz gibi gelin ister miydiniz?

(  kızım olmadığı için damadim da yok)

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kesinlikle eşim gibi bir damadim olsun inşallah Rabbım nasip etsin kurban olurum onu verene ❤
(22,070 puan) tarafından
Aşka bak beeeee yakışır kankimee :D
tarafından
Kankimmm benim sağol aşık oldum ki böyle haykırıyorum aşkımı ❤
(22,070 puan) tarafından
Sen hep mutlu ol kalbin cok temiz hakediyon canim kankim ⚘
tarafından
Sağol cnm benim Allah razı olsun hep beraber mutlu olalım inşallah ❤ sende öylesin kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim gbı damat isterim kesınlıkle 
0 oy
tarafından

Hiç birini istemem benden uzak olmalarını isterim :Dfazla insan kafam kaldırmaz 

(1,862 puan) tarafından
Benim kafam sepet kadar saçı kaldırıyor ama ahahaha sen daha güçlü bir hatunsun ♥️
tarafından
Ahahaha kizzz sanada kalp kocaman ❤
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim gibi gelin varsa onu çok mutlu etmek isterim benim gibi gelinim olmayacaksa onu bensizlikle mutlu etmek isterim hiç kimse oğlumla evlendi diye beni çekmek zorunda değil 
tarafından
Kaynana gibi kaynana vay beee :))
(1,862 puan) tarafından
Mihri kızımda var beşik kertmesine ne dersin:)hahahaha
tarafından
Ahahha senin gibi dunure hayir denirmi ali beye sormak lazim ahahha
(1,862 puan) tarafından
Niye ben kızıma soruyormuyum alı beyine soracakmış hayır niye kız evi gibi naz yaptınız şimdi. D
tarafından
Yav seher nasipte varsa bebem :)
0 oy
(353 puan) tarafından
Valla esim gibi damat  kendim gibide gelin  kaynanam gibi kaynanada istemem kaynanam gibi olmak da istemem 

Istememde istemem =)))
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Kendim gibi gelin isterim şimdi kendimi övmek gibi olmasın:) ama etrafımdaki herkes alçak gönüllü olduğumu söyler. İyi niyetliyimdir kimseyle uğraşmam kendi halimdeyim. Eşim gibi damat da isterim bir kere çok cana yakın, kolay kolay sinirlenmez, esprili vs.

(410 puan) tarafından
Aaaa tamda beni anlatmışsın:)) oğlum olursa kendim gibi gelin isterim.:D
0 oy
tarafından
Ben isterdim vallaha ovunmek gibi olmasin kaynanaligimda mikemmel olur ondan eminim cunku uzakta olsunlar isterim darlamam etmem oglumla evlendi diye benlede evlenmediya 
0 oy
(410 puan) tarafından

Kızım var<3Mürüvetini görmek nasip olur mu bilmem ama öncelikle kızımın gönlü hoş olabilecek biri olsun.(genelde her kız babası gibi biri ister:))babası gibi bir damat olabilir.

0 oy
(868 puan) tarafından

kesinlikle eşim gibi bir damadım olsun çok isterim kendim gibi gelin ister miyim bilmiyorum ama oğlum yok henüz:)

0 oy
(842 puan) tarafından
2 kızım var ikisinede Rabbim babaları gibi eş versin  oğlum yok bilemiyorum gelini ama genel olarak iyi biriyim olabili yani
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Gelin isyemiyorum oğlum hep bizimle kalsın :D
0 oy
(961 puan) tarafından
İkiz oğlum olucak kesinlikle kendim gibi gelin isterdim herşeylerine uyarım, saygısızlık hiç etmem daha ne istiyorlar
0 oy
tarafından
Kendim gibi gelin isterdim valla saf salakkkk :((
0 oy
(2,572 puan) tarafından
İlerde gelinlerimiz de bizim icin kaynana postu acar mi çok merak ediyorum :D:D:D
0 oy
tarafından
Eşim gibi bi damat da istemezdim kendim gibi bi geelin de 
0 oy
(337 puan) tarafından
Benim 2 kızım var kocam gibi bir damat istemezdim. Iyi yanlarıda var aslında ama ben kötü yanına bakıyorum işin içinde kızlarım olunca dört dört lük olsun istiyor işte anneler napalim evlat... Ama oğlum olsaydı kendim gibi bir gelin isterdim cunki şimdiye kadar hiç kırmadım üzmedim. Bana yanlışları oldu ses etmedim çok sessizimdir içime atarım herşeyi hiç bir şey yokmuş gibi davranırım bu huyumu hiç sevmem ama napim vazgecemiyom
0 oy
(962 puan) tarafından
Kendim gibi bir gelin isterim açıkçası kendimi seviyorum benim gibi olan herkesi de sevebilirim diye düşünüyorum. Ama kayınvalidemi de çok severim çok iyidir Allah cc başımızdan eksik etmesin Kayınbabam da öyle yani kısaca eşimin ailesi hepsi dahil çok iyiler Allah hepsinden razı olsun
0 oy
(2,593 puan) tarafından
valla övgü veya ego olarak değil ama ben kendim gibi gelin isterim kayınvalidemle tartışsak da anneme davranacağım şekilde davranırım ayırmam hatta eşim annesiyle tartıştığında bile o senin annen bilirsin huyunu suyunu çabuk parlar çabuk söner bozma aranı gibisinden konuşurum eşimin düşünmediği noktayı ben düşünürüm kızım yok o yüzden damat için bilemiyorum ama olurda bir gün kızım olursa eşim gibi bir damat olsun isterim anneme aileme hiçbir saygıda kusur etmez gelirler en iyi şekilde davranır kendi ailesinden ayırmaz onun ailesiyle biryere gideceksek hemen benim ailemi de davet eder arar
0 oy
(165 puan) tarafından
Eşim gibi bir damat istemezdim Allah var evine eşine bağlı eksiğimizi bırakmaz ama aşırı kıskanç yalnız bir yere bırakmaz her yere araba ile götürür sonra da alır beni o yüzden kızımın bu derece bunalıma girmesini istemem kendim gibi geline gelirsek isterdim benim gibi saygılı güler yüzlü gelinim olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 46 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bilgevgi (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 782 göst.

379,175 soru

11,350,370 cevap

34,818 kullanıcı

...