0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
Kızlar ilk çocuğum rahim açılmadı sezaryen oldum buda açılmaz bldiye çok korkuyorum lütfen rahimi açan bı çay vs bilen etksiini gören varsa söyleye bilir mi ssvd yapacağım 

38 .hafta

5 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım bol bol yürü merdiven in çik
(1,897 puan) tarafından
Bsrdrk.
Canm teşekkür ederim amin
Elis ;canm doktor ağrının sebebi bebek kanala inmiş dedi buyuzden ağrı var inşallah açılma da olur ya
(1,556 puan) tarafından
Canım senin ozaman eli kulağında biraz gücünü topla yürü evin iccinde
(1,897 puan) tarafından
Ayy bilmiyorum ki öyle mi dersin yakın mı doğum inşallah ya ben yürüyüorum hareket ediyorum.tabkki sadece canm yanıyor çok fazla birkaç gündür jöle gibi kanlı kahverengi akıntı da oldu üç gün önce iki gün sürdü
Dünden beri sarı jöle akıntı geliyor ama sancı başlamadı arkadaşlar ada çayı diyor adaçayı alacam kasılma başlatıyor Muş inşallah
(1,556 puan) tarafından
Valla canım ben güle oynaya hicbiseyim yoktu sezaryen oldum suyum geldi okdr ağrım sızım yoktu
(2,011 puan) tarafından
gecen hafta carsamba gitim sancim 50 60 larda 5 6 tane vardi acilmaya bakti acilma yoktu ama
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
Hurma çok iyi diye biliyorum bir de squat yap
0 oy
(347 puan) tarafından
ada çayı iç demişti bana 
(1,897 puan) tarafından
Günde ne kadar ve nekadar sure içmeli kuzum
Bide kim iç dedi
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Meryem Ana otu cok faydali
(1,897 puan) tarafından
Onu ne yapacağım canm başımın ucuna mi koyuyorduk
0 oy
tarafından
         Adaçayı      
(1,897 puan) tarafından
Hareketliydim herzmaan
Fakat bu birkaç gündür yürüyemecek kadar alt taraf ta ağrı var alt karın genital rahim artık neresi aklına gelirse alt taraf işte çok ağrıyor hareket edemiyor um WC de bile ayağımı açamıyorum ya tarif edemem ilk çocukta asla böyle bişey yok tu devletdeki doktor kanala girmemiş dedi
Ssvd yapacağım özel doktorum da bebek kanala iniyor dedi hangisine inanacağmi bilemedim
tarafından
Son ana kadar bekleyerek anlarsın neyin ne olduğunu. Ssvd için devlet doktoru bakıyor mu sezeryan olman gerekir diyor mu?
(1,897 puan) tarafından
Yok canm kesinlikle devlet bakmiyor
Özel hastane ye gidiyorum orda yapacağım doğumu
tarafından
Tahmin etmiştim. İki Doğum arasında ne kadar zaman var
(1,897 puan) tarafından
Bes yıl bekledim ben canm inşallah bir sorun yaşamam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
8 cevap 187 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Limonlukek (2,997 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (42 puan) tarafından soruldu

378,397 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...