0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (988 puan) tarafından
Kizlar bugün burun akıntım başladi korkuyorum covid olmuş olabilirim baska belirtim yok hamileyimde aşilarimi vuruldum yarin test verecegim sizin belirtileriniz ne oldu 

4 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Bende hamileyim canım ilk başta halsizlik oldu daha sonra titreme geldi ne yaptıysam bir türlü isinmadim sabahı da bel ve bacak ağrım başladı sonraki günler öksürük burun akıntısı . Çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın :(
(743 puan) tarafından
Evet canım bende anlam veremedim . Nasıl atlattın acaba ? Neyi çok tuketmem lazım ? İştahım aşırı derecede kesilmiş kendime bir bardak su dahi alamıyorum nasıl asicam bunu
(235 puan) tarafından
Zorluyacaksinkendini canın bir şey istemese de yiyeceksin c vitamini al mutlaka d vitamini çam kozalağı pekmezi keçi boynuzu pekmezi paça çorbası kemik çorbası bol bol su meyve sarımsak bol bol limon tüket  gün de 1 defa ıhlamur çayı nane limon çayı ballı limonlu ılık su iç dinlenmeye çalış
(235 puan) tarafından
Sirkeli suyla gargara yap ağzına burnuna çek içebilir sen sirke iç rabbim şifa versin moralini yüksek tut benimde 4.gebeligim 21 aylık oğlum var pazar günü test verdim negatif çıktı
(235 puan) tarafından
Anlıyorum seni o yüzden sıkma canını inşallah hafif atlattirsin bugün kaçıncı günün
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah geçer . Çok yoruldum inan . Bugün 9 . Günüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Covid de bogaz agrisi yutkunamama ve koku tat kaybi var enbuyuk belirtidir bu
(988 puan) tarafından
Bunlar yok bende canim burnun tikaniyor akiyor öyle artik ayirt edemiyorum nezle mi covid mi
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bu ara grip salgını çok fazla ikisi karistirilabiliyor sen yinede testini ver tabi. Bende önce burun akıntısı genzimde yanma hissettim ardından halsizlik ve bacaklarımda kas ağrısı basladi ertesi gün öksürük tat koku kaybıyla devam etti
(988 puan) tarafından
Benim ilk günü yarin her türlü test verecegim rahat uyuyamam
(743 puan) tarafından
Tat ve kokunuz ne kadar süre sonra geldi acaba ?
(1,169 puan) tarafından
Yaklaşık bir ay sonra geldi ama sanki hala eskisi gibi koku alamıyorum çok sinir bozucu bir durum. En kötüsü bebegim kaç kere kaka yaptı pişik oldu hic anlamadım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim ilk okula giden kızım pozitif cıktı canım. Sonra küçük kızım ateşlendi falan. Onlardan 3 gün sonra bogazim da yanma başladı, burnum alıyor ve hapşırıyordum. Test verdim pozitif cıktı. Karantinanin bitmesine 2 gün kaldı.
(988 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim bakalim inşallah negatiftir
Sadece burnum akıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
0 oy
8 cevap 128 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 93 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...