0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
Dünden beri halsizlik eklem ağrıları baş ağrısı bugünde baş dönmesi mide bulantısı var akşamdan beri burnum tıkali bide 5 aylık bebeğim var korkuyorum gitsem test yaparlarmi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burun yanması boğaz ağrısı iki hafta sonra koku tat gitti ben bir ayda atlattım hastanede yatarak:(
(41 puan) tarafından
Boğazimda acı var agri değilde omzum sırtım belim her yerim agriyo
tarafından
Bilemiyorum ki test yapmadan bilemeyiz
(41 puan) tarafından
Doğru diyosunuz olmazsa 1 2 gün daha devam ederse gidicem hastaneye
-Reklam-
0 oy
(490 puan) tarafından
Bende boga agrisiyle basladi sonra usume geldi halsizlik istahsizlik tat koku kaybi vucudmda gezen bi agrilar sinuziterike vurdu sesim gitti lws gibi bi hastalik resmen allah tekrar yasatmasin bir haftada yasadim hepsini sonra iyilestim sanki virus yoklamaya gelmis gibiydi iki tame asimda olmustum allahtan dedoldu gitti vucdumdan
(41 puan) tarafından
Benimde iki aşım var ama bilmiyorum inşallah geçer ya çok korkuyorum bebeğime geçmesinden maskeyle geziyorum evde emzirmiyorum zaten 2 aydır mama kullaniyo babasida evde o ilgileniyo umarım geçmez bebeğime
(490 puan) tarafından
Bnmde 17aylik kizim aldi virusu bize gecti ondan ateslendi uc gece istahsizdi hemn anlasiliyo zaten
İnsallah gecmez bebgine canim
Allah sifa versin
(41 puan) tarafından
İnsallah dua edin lütfen teşekkür ederim
0 oy
(763 puan) tarafından
Benimde öyle başlamıstı.ilk basta normal gribal enfeksiyon zannettim. Ama tat ve koku gidince covid oldugumu anladim.
(41 puan) tarafından
Test verdim bugün 3 buçuk gibi kaç gibi çıkar sonucu bilmiyorum
(763 puan) tarafından
12 saat icinde cikiyor canim
(41 puan) tarafından
Gece bakiyim o zaman
(763 puan) tarafından
Iyi haberler alirsin insallah
(41 puan) tarafından
İnşallah daha çıkmadı sonuç
0 oy
(3,998 puan) tarafından
Sirt bel bacak ağrısı 3. Günde koku ve tat kaybi canım geçmiş olsun
(41 puan) tarafından
Yaa 2 gündür boyleyim bakalım yarın tat koku kaybı giderse test veiririm
(3,998 puan) tarafından
Herkeste ayni olmuyor canim koku ve tat konusunda sen test ver bence ihmal etme
(41 puan) tarafından
Verdim bugün insalah negatiftir dua edin lütfen ne zaman cikiyo sonuç bilmiyorum
(601 puan) tarafından
Testiniz sonucu ne çıktı canım
(41 puan) tarafından
Pozitif çıktı karantinadaydik biraz ağır geçirdim şuan iyiyiz oğlumda hafif öksürük kaldı
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Suan covitim. 36 haftalik  3.ye hamileyim. Bir gece doguracak gibi belim agridi koptu resmen kasıklarimdan dizlerime kadar ağrıdı.  Ertesi gün  de burunda yanma ve tıkaniklik. Verdim test pozitif çıktı.  Hafif nezle hali gibiyim şuan  şükür.  Cumartesi pozitif çıkmıştı bakalim 1 hafta sonra veriyormusuz bir daha test. Heeee bir de surekli üşüme  hali vardı. Ev 24   25 dereceyken ben battaniye altinda üşüdüm. 
(41 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eşim pozitif 

Bel bacak ağrısı mide bulantısı baş dönmesi ve baş ağrısı 

Ara ara eklem  ağrısı genel olarak iyi atlatıyor .

4 gündeyiz bugün 
(41 puan) tarafından
Yaa bende dün mide bulantısı baş dönmesi yaşadım test verdim bugün sonuç ne zaman cikcak bakalım gecmis olsun
0 oy
(119,149 puan) tarafından
allah sifa versin tum hastalara
(41 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 127 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busra01busra (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.

378,334 soru

11,324,055 cevap

34,775 kullanıcı

...