0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (676 puan) tarafından
7,5aylik 3 4 gundur gece emmek istiyo bi kere cekip yutkununca aglamays basliyo ve asiri derecede agliyo cesme gibu salya akitiyo 6. Disimiz dun cıktı acaba cok salya akitinca yakaligi islak kaliyo boğazını da islatiyo usutuyo mu da bademcigi falan mi sisti dite düşünüyorum disten olsa gunduz emiyo sorunsuz gece uykusuna girerkende emiyo ama gece uyanip emince agliyo kendini parcaliyo katila katila agliyo napicam bilmiyorum gecede en az 4 5 kez bu sekolde agliyo sakinlestiremiyotum Allah rizasi icin yardim edin ua

1 cevap

0 oy
(12,927 puan) tarafından
Genelde göğüsden daha çabuk hasta olurlar canım ona dikkat et. Ayrıca diş de yapıyor olabilir sadece üşütme değildir. Doktora gotursen veya sağlık ocağına orda bademcigine bakılır rahat edersin sende 
(676 puan) tarafından
Ya yakalik takinca anında siril siklam oluyo onun icin nasil bi cozum bulabilirim ayriyetten gogsune gecmesin diye de ayriyetten bi bezde oraya koyuyorum ama yok cesme gibi bildiğin
(12,927 puan) tarafından
Dış döneminde çok normal cnm sürekli üst değiştirdim ben yaza denk gelmişti bizim
(676 puan) tarafından
6 tame cikardi hic böyle olmadi simdi cok akiyo valla bian önce duzelir ins
(12,927 puan) tarafından
Bazı dişler zorluyor cnm bebekleri ya rabbim tez zamanda çıkartmayı nasip etsin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 41 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 109 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,595 cevap

34,778 kullanıcı

...