0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,945 puan) tarafından
Hastaneye götürdük ateş düşürücü ve iboruramin diye bi surup verdiler antibiyotiğe gerek yok dedi doktor ama 3 gündür tık yok kızlar yine ateşi var ve yutkunamiyor nane limon ıhlamur veriyorum ama aynı bana onerebilecgjniz bi.tarif varmı kızlar perisan olduk

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Antibiyotik vermesi lazımdı boğazı ona ateş yapıyor inşallah geçer
(7,889 puan) tarafından
Direk şikayetçi olurdum ne demek annesin bir daha gel benim oğlumun da 3 gün boyunca düşmeyen ateşi vardı antibiyotik verdiler boğazı kızarmış sizin gibi sonra antibiyotikle iyileşti.
tarafından
Aynen benim kızımda da olmuştu antibiyotik ile geçti keşke şikâyet etseydiniz
(1,945 puan) tarafından
Inanın kızlar hiç aklıma gelmedi yaaa bazen gecrtkn anlamiyolar
tarafından
Neyse akşam yine götür yine öyle yaparlarsa dimdirek şikayet et bak nasıl ilgileniyorlar
(1,945 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yapacam canm çocuk perişan oldu
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Şimdi şişmiş tir ilk başladığında bazen doktorlar hafif diye vermiyor antibiyotiğe tekrar götür canım bende son ana kadar direniyorum sanki geçecek olan çocuğa oluyor yine başlamış oluyoruz geç de olsa 
(1,945 puan) tarafından
Aynn canm söylediğin gibi antibiyotiksiz maalesef gecmiyo mecbur bu akşam yine goturecem
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Canim tekrar gotur benim ogluma 4 gun antibiyotik kullanmama ragmen ilerledi dusun. Baska doktora goturduk dun antibiyotigi degistirdi serum taktilar cocuk kendine geldi 1 haftadir bisey yemedi ya
(1,945 puan) tarafından
Yine goturecem canm gecmiyo antibiyotiksiz haklisn
(9,977 puan) tarafından
Valla gecmiyo ya bize simdi hem hava verdi hrm hastanede yapildi hem serum. Evdede hava antibiyotik bide grip ilaci verdi
0 oy
(450 puan) tarafından
ada cayi cok iyi geliyor bide mercimek corbasida iyi geliyor dene bademcigin siskinligi ates yapiyo
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Salgın çok ağır kızım.bir haftadır çekiyor antibiyotik alın kesinlikle geçmiyor yoksa 

0 oy
tarafından
Bizde yeni geçirdik ateşi 41 e kadar çıktı Allah şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...