0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum ateşi 38.1 evde kalpol yok sağlık ocağı kaçta açılıyor 

7 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
09.00 da mesaiye başlıyorlar canım 

Soğuk kompleks yap mesela bileklerine alnına koltuk altına nemli bez veya ıslak pamuk koy 
tarafından
Tamam hemen yapıyorum dünde aniden kusmisti bisi olmaz dimi
(2,565 puan) tarafından
Kaç aylık canım
tarafından
13 aylık canım
(2,565 puan) tarafından
Üşütmüştür canım o zaman genede bi dr. Götür istersen
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Çok giydirme sık sık nemli bir bezle vücudunu sil. Su içiyorsa su ver. 
tarafından
Yeni uykuya geçti uyanınca veririm
0 oy
(945 puan) tarafından
Şuan uyuyorsa ateşi düşer merak etme inşallah geçer biran önce. Kusması da varsa üşütmüş olabilir Allah şifa versin 
tarafından
Amin inş ya dün aniden kustu of niye böyle oldu ki yani dikkat ederim hep usitmemek için inş düşer ya
(945 puan) tarafından
Havalar değişiyo ondandır. Ilık suyla koltuk altına, diz kapağının arkalarına , alnına bez koy. Ama ılık olsun soğuk değil. İnşallah geçer biran önce bende çok korkarım ateşten
tarafından
Benimde korkulu rüyam panik yapma diye eşim kızdı ise giderken anı bisi olsa Allah korusun kimsede yok şuan canım çok daraliyo
0 oy
tarafından
Şuan ateşi 37. 6 inş düşer daha bir saat var sağlık ocağının açıklamasına of
0 oy
(235 puan) tarafından
Ne soğuk ne sıcak ılık suyla duş aldır ya ılık suyla bir bezle koltuk altı bilek içleri anlina pansuman yapar gibi sil  acile de götürsen olur bekleme 
tarafından
Az sonra sağlık ocağına götürecem burayı yaşamayan bilmez doğu değil ama o kadar sağlık sistemi kötü ki herkes başka ile gidiyor hastaneye
tarafından
Bide araba yok yolda iyice usurse sağlık ocağı tam evin karşısında
(235 puan) tarafından
Ay canım o zaman sağlık ocağına git geçmiş olsun rabbim şifa versin
0 oy
tarafından
9 canım ılık duşta aldirabilirsin
tarafından
Ateşi aşırı değil ama kaç aylık genel vücutta mi var
tarafından
13 aylık evet genelinde var
tarafından
Hm o zaman sen sağlık ocağına gotir bı annesi çok geçmiş olsun
tarafından
Yavaş yabas hazırlandık inş hemen düşer
tarafından
İnşaallah canim
0 oy
(391 puan) tarafından
Benimde oğlum ateşli 38.4 derece sabaha kadar başında nöbet tuttuk eşimle,ilaç vermedim limonlu çorap giydirdim ılık duş aldırıp kasıklarına ve koltuk altına soğuk uygulama yaptım. Şimdi iyi hamdolsun 
tarafından
Ck şükür canım iyi olsun tüm bebekler bende az sonra sağlık ocağına götürecem evde kalpol faln da yok öyle bisey k
(391 puan) tarafından
Doktora gittiğimde hep aynı şeyi söyler bana soğuk uygulama, en son çare ilaç der. Çünkü ateş vücudun savunma mekanizması demek eğer mani olunursa çöker. Yine desi sen bilirsin ama 39 a ulaşmadan ilaca pek yanaşma derim ama ana yüreği dayanmıyor işte
tarafından
Korkuyor insan şuan evde ilaç yok napacagimi bilemez haldeyim
(391 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım, sağlık ocakları açılmıştır 8.30 da açılır genelde, istersen git, evden hazırlanıp çıkana kadar  saat 9 a gelir
tarafından
Aynen canım vebjm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Humanin annesi (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...