0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,470 puan) tarafından
Oglum.iki uc gundur karnim deyip kivranjyordu kustu ilk gun yine atesliydi aradan 1 gun gecincw hafifti afesi bugun gune iyi baslamstik kustu simdi de oksutuyo ve atesi 38.8 kalpol verdim fakat 1 ay sonda etkinligi gidiyo acildiktan sonra diye duymstm ama kullandm simdi kiyafetlerini cikardm koltuk altina kasiklarina islak kagit havlu koydm cami actim

Acile gitmeli.miyim kimsem yok yasli annemden baska praya da gidince bisi yapmiy0lar 

Ne onerirsinzi

7 Cevaplar

0 oy
(472 puan) tarafından
Ilık duş aldır ve üstünü incelt ateş dusurucude içir uyur birşeyi kalmaz insallah
(2,470 puan) tarafından
Tamamen soydum kiyafetini bi kat giydiriyim.mi
(2,470 puan) tarafından
Suan atesi 37.7
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ilık duş aldır ve ateş düşürücü ver bir ay mi oldu açalı şurubu anlamadım 
(2,470 puan) tarafından
1 aydan fazla oldu
0 oy
(645 puan) tarafından
Atlet giydirmeni öneririm. benin oğlum da geçen ay oyleydi ateşi 40i buldu acile goturduyduk boğaz enfeksiyonu dedilerdi bize salgın varmış canım  Ateş ve karın ağrısı bulantı kusma ile başlıyormuş. Ilık duş aldır ağrı kesici tesiri azalıyor etkisi biraz geç oluyor suanki kullandığımız da 2 aylığı geçti ağrısı ateşini dusurduydu ılık duş aldırmana rağmen düşmezse 112yi ara derim canim geçmiş olsun 
(2,470 puan) tarafından
Tamam cnm
(645 puan) tarafından
Geçmiş olsun
(2,470 puan) tarafından
Tsk eferum
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Ağrı kesiciler son kullanma tarihine kadar etkilidir. 1 ay olsaydı şişeler antibiyotik şişeleri gibi küçük olurdu. Nerden duydun bilmem ama tamamen uydurma. Dönüşümlü ateş düşürücü ver. Acile değil de adam akıllı bir çocuk doktoruna götürürsen daha iyi olur 
(2,470 puan) tarafından
Ta oda persembe gunune randevy aldim cocik doktoruna cok var kalpol var yalnizca rlimde
0 oy
(2,470 puan) tarafından
37.3 oldu uykm geldi de nasil direnecem bilmiyorm
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Dolapda sakladiysan 3 ay kullanabilirsin calpolu ilik dus aldirip serin yerde inve kıyafetlerle takip edebilirsin  dus aldiramazsan eklem yerlerine kasik koltuk alti topuk alin diz kapagi arkasina soguk uygulama yapabilirsin
(2,470 puan) tarafından
Simdi zibini giydirdim cok uyku bastiriyo
0 oy
(4,922 puan) tarafından
Cnm bzide o şikayetten geldik ateş ve ishal kanında 140 enfeksiyon çıktı şuan sabahlyrz hastanede 
(2,470 puan) tarafından
G3cmis olsn cnm tren yolculugungan sonra oldh bizimki insanimuz pis ya valla
(4,922 puan) tarafından
Saol cnm sana da geçmiş olsun bmce götür göster vala salgın var hastaneler yıkılıyor
(2,470 puan) tarafından
Ta cumaya randevu aldim acilde ilgilenmiyolqr ki
(4,922 puan) tarafından
Ooo çok fazla cnm ya nerde oturuyorsunuz ki
Ateşi yüksekse havale falan olabilir dikkat et
(2,470 puan) tarafından
Allah korusn merkezde oturutoruz.da.yazin gurbetci cok.oluyo.tiklim.tiklim.randevu bulunamiyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 86 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 175 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...