0 oy
216 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Şimdi dikkatlice okuyup bana son kez Bi fikir verirseniz bu bebek kıyafeti hakkında bu son olacak inşallah hahahah :)

Evimizde 2 tane 0. 3 ay tulumumuz var 

4 tane hastane çıkış setimiz var 

Birkaç eksiğim kaldı çarşıya tek başıma gidemiyorum eşimin de işi olduğu için alacağım mağaza o saate kadar kapanıyor o yüzden internetten sipariş mi versem diye düşünüyorum alacağım tulumlarda 0.3 62 cm 3.6 ay 68 cm yazıyor sizce hangisini alsam 1 2 ay kadar giyer 

2 tane 0.3 ay tulum yeter mi acaba 3.6 ay mı alsam diyorum Bi aklımdan Bi de yetmezse diye düşünüyorum sizce nasıl olmalı ya 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok cabuk büyüyorlar bide sürekli tulum giydirmiyorsun cnm  bence biraz büyük al 
tarafından
3.6 mi alayım daha mı büyük :)
tarafından
3 6 daha iyi olur heralde ama ben pek netten alışveriş yapmam canm bedenlerine güvenemem
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ':)
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ben 2 tane 0.3 2 tanede 3.6 almıstim tulumlar kucaga felan aldiginda toplaniyor bebegim ayaklari iki buklum kaliyor ya buyuk almak en iyisi 
tarafından
3.6 da mı küçük geldi canım
(1,335 puan) tarafından
Soyle diyim 3.6 olan tulumlari suanda 3 bucuk aylik giyemiyor.  Dar oluyor. Tabi siteden siteye kalip farkida olur
0 oy
(270 puan) tarafından
Valla 0 -3 Ay bana az aldırdılar ama pişman oldum . Bebegim  altına sızdırıyor ya da kusuyor  hemen değiştirmek zorunda kalıyorum kıyafet yetmiyor bence fazla alın.  3-6 Ay büyük oluyor çünkü yeni doğana 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)
tarafından
Kim ne derse desin yaşayınca farklı oluyor değil mi her konuda banada yeter elbise kıyafet daha alam diyolar ama bana yeterli gibi gelmiyor :)
0 oy
(7,743 puan) tarafından
3-6 da olabilir 6-9 da.  Kalıplar küçük bebeler büyük
0 oy
tarafından
4 tane hastane cıkısın varmıs 2 tanede tulum 6 tane ılk 3 ayı 7 kıyafetle gecrdm gayette yetıyodu. 3 6 ay alman daha mantıklı  cok cabuk buyuyebılıyolar hemencecık  cnku

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 168 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sacidenur (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 450 göst.
15 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 804 göst.
10 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,266 soru

11,385,110 cevap

34,884 kullanıcı

...