+1 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Arkadaşlarım bana misafirliğe gelmek istiyorlardı bende yeni hamile olduğumu öğrendim davet ettim şimdi de kafam karıştı durumumu anlatıp iptal etsem mi anlayisla karşılanır mi ilk haftalar da olunca korktum bi yandan ilk gebeligim sayılır ilki kalbi durduğu için kürtaj olmuştum 

15 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlk olunca tedirgin oluyorsun anlıyorum seni viruste var gelseler bile diken üstünde olursun darilmazlarsa iptal et 
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Ben 4 aylik olana kadar kimseye dememiştim
0 oy
tarafından
Çay yap hazır kurabiye al gelince dr durumu açıkla ama yok çay da yapmak istemiyorum riske atmak istemiyorum dersen anlat durumu 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım davet ederdim sonuçta oturacaksiniz sadece
(121 puan) tarafından
Birazda pandemi'den dolayı korkum aslında hamilelikte olunca insan daha fazla düşünüyor
(1,072 puan) tarafından
O zaman güzel bir dille söyle canım
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Valla benim arkadaşlarım çağırdılar hamile olduğumu duyunca kendileri hazırladılar.. Ama iptal etmek yerine 1 çay demleyip hazır pasta falan al eğer samimi arkadaşlarınsa yanlış anlamazlar seni çok yormamaya çalış kendini
0 oy
(7,358 puan) tarafından
bısey olmaz kendını cok yorma esınde yardım etsın 
0 oy
tarafından
Eğer herhangi bir risk yoksa ağırla derim tabii mide bulantısı falan yoksa. Varsa da dışarıdan hazır kurabiye falan alabilirsin
0 oy
(961 puan) tarafından
Kabul etme 20 haftalık hamileyim banada yarın aksam geliceklerde korktum çok korona olan var hamile. Durumu açıkladım kusura bakmayın diye biraz da abart iyi değilim şüphem var vs. Bunlar kendi sağlığın ve bebeğin için bozulanda bozulur bunun için
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne ilgisi var canım kalkıp halay çekmiceksinizya bi çay bi kek poğaça yaparsın otur sohbet et hamilelik hastalık değil 
0 oy
(4 puan) tarafından
Ne kdr sonra kldiniz hamile kurtajdan sonra
(121 puan) tarafından
Bir sene sonra .bundan önce de kimyasal gebelik geçirmiştim
(4 puan) tarafından
Bnmde kasimda 1 yilim korunmasiz iliski olark b8tiyor eylupde kurtaj olmustum
(4 puan) tarafından
Gebe kalamiyorum
(121 puan) tarafından
Bende öyleydim sebebsiz kalamiyordum artık dusunmemeye başlamıştım ve bu ay rahim filmi ve pıhtılaşma için test yaptırmayı düşünüyordum ki hamile kalmışım .biliyorum kafaya takmamak çok zor ama düşünmemeye çalış ben artık bir sene boyunca düşününce artık yeter dedim kendi kendime bak bugün cuma  sana dua edicem Rabbim inşallah en kısa zamanda sana da nasip etsin
0 oy
tarafından

Yok kız ne olcak ben transfer olmama rağmen cumartesi gidicem evde iş bile yapiyorum:D

0 oy
tarafından
Kaç kişiler canım bence iptal etme yinede sen bilirsin tabi de bir çay demler hazır kurabiye kuruyemiş koyar oturursun arkadaşların dediği gibi
(121 puan) tarafından
4 kişi ler bide çocukları var
tarafından
Çokmuş :()
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bulantı gibi bi durum yoksa ben cagirirdim daha 2-3 haftalik hamileydim hulantim baslamamisti arkadadimla esi geldi yemek hazirladim cay demledim. Elime de yapismadi sorun da olmadi şükür. Yine de sen bilirsin. 
(121 puan) tarafından
İki kişi olsalar iyi de 4 kişiler bide cocujlari var
(7,791 puan) tarafından
Anladm cnm o zmn bilemicem yardimci olcak kisilerse okabikir ama gelio kös kös oturuyolarsa da kabul etmeyebilirsin
0 oy
(120 puan) tarafından
Kalbini farah tut korkma bence bi cayla birsey olmaz agir taşıma yeter 
0 oy
tarafından
Hiçbirşey olmaz canım korkma daha kan pıhtısı 
(121 puan) tarafından
5. haftadayim kese daha yeni oluşuyor ne bilim korktum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu