0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (916 puan) tarafından
Kızlar oğlum 5 yaşında bir haftadır iki günde bir kusuyor ilk kusmada doktora götürmüştuk bronsitten dedi antibiyotigini falan kullandı . Bronşiti baya geçti gibi . Bu arada kusma önleyici ilaç da verdi . İlacı vermedigim bir gün iyiyse diğer gün bir defa kusuyor ve ben yine ilaç veriyorum kusmasin diye . Sürekli ilaç mı vereceğim anlmadim . Psikolojik mi onu da bilemedim. Sabah okulda kusmus peynir yedim tadını sevmedim ondan kustum dedi . Hafif ishali de vardı ama o antibiyotikten mi bilmiyorum bugün daha kaka yapmadı . Yarın doktora gideceğim ama aklıma çok takıldı benim de psikolojim bozuldu acaba bugün de kusacak mi diye . Keyfi gayet iyi ateşi öksürüğü falan yok . 

2 Cevaplar

0 oy
(4,665 puan) tarafından
Benim oğlumda 6 yaşına girdi arada yapıyor özellikle yemeği sevmesin kendini kusturuyor muayne ettirdim doktor pskolojik dedi bize bu tarz şeyleri konuşmayın önünde dedi umarım saglik bi durumu yoktur geçicidir zor ya geçmiş olsun 
(916 puan) tarafından
Sanırım hastalık esnasında kusmalari etkiledi çünkü bir ara sürekli yemek yiyince ya kusarsam diyordu . Bir de gazı çok kötü kokuyor
(4,665 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Stresten de olabiliyor o durum 
(916 puan) tarafından
Umarım geçicidir ya .
(1,160 puan) tarafından
Geçer inşallah bir gözlemle yeni bir ortam yeni bir arkadaşlık ya da aile içinde olan birşey mi tedirgin etti
Bu haftaya geçer
İshali kahve bir kaşık limon karıştırıp verince hemen kesiyor ama bebeğe verilir mi bilmiyorum
(916 puan) tarafından
Geçen hafta sonu bir gün sürekli kustu yediği bir şey mi dokundu bronşiti vardı o mu etkiledi bilmiyorum o güne kadar hiç kusmamisti. Çok etkilendi o günden . Sonra sürekli ya kusarsam falan demeye başladı yemek falan yerken
(1,160 puan) tarafından
Kıyamam kendi içinde bile tedirgin olmuş inşallah hemen toparlar
(916 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 894 göst.
0 oy
12 cevap 500 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (255 puan) tarafından soruldu