0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde (89 puan) tarafından
Kayınvalidem kızımi kucağından düşürdü 9 aylık daha birde düşe kalka büyücek diyor ya bunu kendi yaptı nasıl böyle rahat olabilir bı insan aklım almıyor ben lavaboya gittiğimde oldu herşey içim parçalandı ağlamasına okadar sakın ki eşimi aradm hastaneye götürelim diye bana diyor ne kadar büyüttun diye çok az kafasını vurdu sadece diyor ama görünen birşey yok ağlıyor sadece canı acımış belli yavrumun 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçen kızımın kafasını besige vurdum yanlışikla sende yapabilirdin kazadır ama insan bu kadar rahat olamaz merhametleri eksik bacım çok haklısın sinir olmakta
(89 puan) tarafından
Evet canm herkes bende aynı sinir olurdu bu durumda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilerek yapmamış sakin ol
(89 puan) tarafından
Sakinm canm kaynanm kadar değil ama
0 oy
(1,079 puan) tarafından
 benim oğlum 40 ı çıkmadan divandan düşürdü annem nasıl olduysa köydeydim telaştan ölüyordum annem geçti tavuklu pilav yedi eşimle hemen hastaneye götürdük dedim ama nasıl rahat yiyebilşyorsun anne torunun düşmüş nasıl oldu diyorum söylemiyonda dedim o gün bugundür kimseye vermiyorum lavaboya giderken bile yere yatırıyorum insanlardakş rahatlık pişkince cevapları delirtiyo insanı allah korur onu kocana deme diyo bide 
(89 puan) tarafından
Allah korums canm yani bişe olsa bizim icimz yanar kimsenin değil
(1,079 puan) tarafından
Aynen öyle cnm kimseye vermicen derdini anlatıncaya kadar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 447 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,843 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 405 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mustafaseyma (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Oykununannesiiiiii (17 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,502 cevap

34,986 kullanıcı

...